Daniel Olbrychski nie ma szczęścia na drodze. W 2015 roku sąd pozbawił go prawa jazdy na okres trzech lat. Aktor został w ten sposób ukarany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Musiał również zapłacić grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Niestety przesiadka na skuter również nie była dobrym pomysłem. Dwa tygodnie temu Daniel Olbrychski ubiegł bowiem poważnemu wypadkowi.

74-letni mężczyzna przeżył zderzenie skutera z samochodem marki Opel Zafira. Całe zdarzenie rozegrało się kilkanaście dni temu nieopodal stadniny koni w Żółwinie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Olbrychski poruszał się środkiem drogi i nie miał włączonych świateł.

Niestety upadek ze skutera okazał się dla 74-letniego Daniela Olbrychskiego bardzo bolesny. Od razu po zdarzeniu aktor został przewieziony do szpitala.

Jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska, szybko poinformowała redakcję Polsat News o wypadku legendarnego aktora polskiego kina. Kobieta podkreśliła, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo:

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi". (…) Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym.

Później policja potwierdziła oficjalnie, że obaj kierujący byli trzeźwi. Poinformowała o tym podinspektor Magdalena Bieniak, członek zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji:

Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Wydawało się, że obrażenia odniesione przez Daniela Olbrychskiego nie są zbyt groźne. Już kilka godzin później aktor pojawił się na premierze filmu „Van Gogi”, w którym gra jedną z głównych ról. Daniel Olbrychski był wyraźnie poobijany, jednak 74-letni aktor sprawiał wrażenie, jakby nic mu nie dolegało.

Teraz „Super Express” dotarł do informacji mówiących o tym, że popularny gwiazdor stracił w wypadku aż pięć zębów. To ogromna tragedia dla mężczyzny, którego kariera opiera się właśnie na wyglądzie i rozpoznawalności.

Na szczęście anonimowy informator wyjaśnił, że karierze Daniela Olbrychskiego nic już nie zagraża:

Daniel stracił w wypadku pięć przednich zębów, na dole i na górze, ale na szczęście już ma uzupełnione braki.

Portal "Życie" informuje również... PAPIEŻ FRANCISZEK PODDAŁ SIĘ TAJEMNICZEJ OPERACJI. MEDIA MIAŁY SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIEĆ

Warto sobie przypomnieć o... DANIEL OLBRYCHSKI WYJAWIA SEKRETY SWOJEGO ROMANSU Z POLSKĄ DIVĄ. GWIAZDA BYŁA W CIĄŻY

Na portalu "Życie" dowiesz się także... POWAŻNY WYPADEK NA PLANIE "M JAK MIŁOŚĆ"! CZY KLUCZOWI BOHATEROWIE WYJDĄ Z TEGO CAŁO