Ostatni odcinek „Mam Talent” dostarczył widzom sporej dawki emocji. Program wkroczył w decydującą fazę i już w najbliższą sobotę dowiemy się, kto wygra wielkie show.

Emocjom dała się ponieść również Agnieszka Chylińska, która ostro skrytykowała występ Tomasza Barana. Kobieta obraziła uczestnika, nazywając go palantem. Powiedziała dokładnie:

Mnie jako jurorowi jest przykro, że wzięliśmy cię do półfinału. Zachowujesz się jak palant

Przypomnijmy, że Tomasz Baran jest znany ze swoich koszykarskich sztuczek. Dużym atutem mężczyzny jest jego zdolność do nawiązania kontaktu z publicznością. To właśnie na tym opierają się jego występy.

Tymczasem w trakcie sobotniego występu mikrofon Tomka przestał działać. To utrudniło mu kontakt z widownią i odebrało wiele uroku jego show. Mimo tej wpadki jego występ zachwycił publiczność, a Tomasz otrzymał owacje na stojąco.

Niestety sama awaria mocno wytrąciła Tomka z równowagi. Mężczyzna otrzymał od jury szansę opowiedzenia o swoim występie, jednak nie chciał z niej skorzystać. To właśnie wtedy usłyszał od Chylińskiej, że jest palantem.

Warto również wspomnieć, że Tomasz Baran cały czas próbował odpowiadać na komentarze jury, jednak prowadzący nie udzielali mu głosu. Szymon Hołownia podkreślił na wizji:

Tomek, nie przejmuj się. Takie rzeczy się zdarzają. Lepiej nic nie mów. Może dobrze, że mikroport ci wysiadł. Lepiej nic nie mów.

Teraz oburzeni widzowie w imieniu uczestnika domagają się przeprosin. Wielu ludzi uważa, że mikrofon Tomka został wyłączony specjalnie po to, by popsuć mu występ:

Wydaje mi się, że specjalnie wyłączyli mikrofon? Żal mi go. Szczerze mam nadzieję, że jak najszybciej odszczeka Agnieszka te słowa i go na WIZJI PRZEPROSI, że nazwała „palantem".

Internauci najprawdopodobniej odkryli przyczynę ostrej krytyki ze strony Chylińskiej. Okazało się, że Tomek chciał, aby kobieta wzięła udział w jego występie. Producenci zabronili mu tego dzień przed programem:

Cześć, Agnieszka. Chciałem cię wykorzystać. Niestety, nie pozwolili mi wczoraj na próbie. Powiedzieli, że nie mogę, więc nie wiem, czy będzie ta faza.

Tomek odniósł się już do wulgarnego komentarza Agnieszki Chylińskiej. Mężczyzna powiedział, że została do niego zmuszona:

Wiem, że to nie do końca były jej słowa, ponieważ pewne rzeczy miała podpowiadane z reżyserki do słuchawki. Nie mam do niej pretensji, gdyż po zakończeniu emisji odcinka pokazała mi swoją ludzką twarz. Później wypowiadała się o mnie dobrze i przyznała, że na mnie stawiała.

Portal "Życie" informuje także... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA WYGRANĄ VIKI GABOR. NIE WIEDZIAŁA, ŻE MA WŁĄCZONY MIKROFON

Na portalu "Życie" przeczytasz również o... POPOŁUDNIE BEZROBOTNEJ MONIKI ZAMACHOWSKIEJ. BYŁA GWIAZDA TVP PRZYŁAPANA NA ŁAMANIU PRZEPISÓW

Warto sobie przypomnieć... ELLIE GOULDING PRZESADZIŁA Z ZABIEGAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ