Ellie Goulding to jedna z gwiazd, o której rzadko kiedy można przeczytać na portalach plotkarskich. Wokalistka największą sławę zdobyła za sprawą piosenki "Love me like you do", który został stworzony na potrzebę ekranizacji kultowego filmu "50 twarzy Greya". Na początku września było głośno o jej ślubie o 6 lat młodszego sprzedawcę dzieł sztuki, Caspara Joplinga. Mężczyzna od wielu lat jest bliskim przyjacielem członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a w szczególności księżniczki Eugenii.

Mimo, że para bardzo często pokazuje się razem, to jednak każdy z nich skupia się na rozwoju własnej kariery. W ostatnim czasie pojawili się razem na gali z okazji 50. rocznicy w Centrepoint w londyńskim Roundhouse. Ellie Goulding założyła na siebie satynowy komplet w bieliźnianym stylu w odcieniu bladego różu, do którego dobrała złote szpilki od Manolo Blahnika oraz srebrną torebkę. Idealnym uzupełnieniem stylizacji był elegancki kok, duże, srebrne kolczyki i diamentowa kolia. Jak się okazuje największą sensację wzbudził nie sam strój piosenkarki, a jej… zupełnie nowa twarz.

Ellie Goulding przesadziła z zabiegami estetycznymi?

Na najnowszych zdjęciach Ellie Goulding wyraźnie widać, że jej twarz zmieniła się i nie przypomina tej z fotografii zrobionej zaledwie 2 miesiące wcześniej na ślubie artystki. Wokalistka ma dużo większe usta i zmienione rysy twarzy. Przez naciągniętą skórę szyi i napięte policzki zupełnie straciła mimikę. Niestety wygląda przez to starzej.

Mamy nadzieję, że ten wygląd jest jednak kwestią złego makijażu czy niekorzystnego ujęcia i wróci do nas piękność z teledysku "Love me like you do".

Może zainteresuje Cię to: CELINE DION BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. NIE JEST GOTOWA NA NOWY ZWIĄZEK

Zachęcamy do przeczytania: RICKY MARTIN ZOSTAŁ TATĄ PO RAZ CZWARTY! WOKALISTA POCHWALIŁ SIĘ UROCZYŁ ZDJĘCIEM DZIECKA

Portal "Życie" poleca: CZY ZWIĄZEK PATRYCJI MARKOWSKIEJ PRZECHODZI KRYZYS? "WSZYSTKO POTWIERDZAM. TO PO MNIE SPŁYWA JAK PO KACZCE TERAZ"