Ostatnio w mediach pojawiła się radosna nowina. Znany piosenkarz, Ricky Martin został tatą. Oprócz nowo narodzonego członka rodziny, wokalista ma jeszcze 3 dzieci. Na swoim portalu społecznościowym pochwalił się uroczym zdjęciem synka.

Ricky Martin to portorykański artysta, który w 1999 roku podbił światowe listy przebojów utworem „Livin’ la Vida Loca”. Ten kawałek znają prawie wszyscy, jednak mało kto wie, jak wygląda życie prywatne gwiazdora popu.

Prywatnie Ricky Martin jest w związku małżeńskim z Jwanem Yosefem. Para wychowuje już dwóch bliźniaków: Valentino i Matteo oraz córkę Lucię. Wczoraj artysta pochwalił się zdjęciem kolejnego członka rodziny.

Martin wraz z partnerem powitali na świcie synka –  Renna Martina-Yosefa. Wspólne zdjęcie wrzucili do sieci. O tym, że rodzina pary się powiększy, wiadomo było już od września. Podczas gali Human Right Campaign wokalista podzielił się z fanami nowiną o bliskich narodzinach nowego członka rodziny.

Jak podaje „Radio RMF FM”, po odebraniu nagrody za działalność na rzecz społeczności LGBTQ, piosenkarz powiedział kilka wzruszających słów:

„Moja rodzina jest tutaj. Jwan, nie widzę cię, ale mój mąż Jwan, kocham cię, moje piękne bliźniaki, Valentino i Matteo, oni też tu są, kocham was całym sercem, jesteście moją siłą, inspirujecie mnie każdego dnia, motywujecie mnie do robienia tego, co robię, a wy jesteście wspaniałymi dziećmi. Jesteście niesamowici. Kocham was. Lucia, moja córeczka, której nie ma z nami, pozostała w domu z babcią, ale jest też światłem mojego życia, I przy okazji, muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży. Czekamy. Dokładnie! Kocham duże rodziny”.

Dziś rodzina jest już w komplecie.

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

View this post on Instagram

La luz de mis ojos #Lucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Chcesz wiedzieć komu jeszcze powiększy się rodzina? Przeczytaj ten artykuł: BARBARA KURDEJ – SZATAN JEST W CIĄŻY? AKTORKA WYZNAŁA, ŻE WRAZ Z MĘŻEM WYCZEKUJĄ POWIĘKSZENIA RODZINY!

Zobacz też urocze zdjęcie synka Małgosi Borysewicz, uczestniczki programu „Rolnik szuka żony”: ZNANA Z PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” MAŁGOSIA BORYSEWICZ POKAZAŁA ŚPIĄCEGO SYNKA. INTERNAUCI KOMENTUJĄ, CZY TAKA POZYCJA JEST BEZPIECZNA DLA DZIECKA

Weronika Wojciechowska