Celine Dion wydała nowy album zatytułowany „Courage”. W 2020 roku planowana jest trasa koncertowa gwiazdy, podczas której wystąpi również w Polsce.

Piosenkarka pojawiła się w programie „CBS This Morning”. Rozmowę z nią przeprowadzał Gayle King. Ujawniła, że po tym, gdy jej mąż, René Angélil, zmarł w 2016 roku, pękło jej serce.

- Straciłam męża, menedżera, ojca moich dzieci, mojego przyjaciela. Ale wciąż czuję jego obecność i wsparcie... tak będzie na zawsze – powiedziała.

Celine Dion ujawniła, za czym tęskni najbardziej – „za jego zapachem, jego dotykiem, jego sposobem na rozśmieszenie mnie”.

Została także zapytana, czy jej cierpienie po śmierci ukochanego wciąż trwa.

- René zawsze będzie ze mną, ale ja już nie cierpię. Trzeba odpuścić ból. Powiedzieć „tak”. Powiedzieć „tak” tańcowi. Powiedzieć „tak” przyjaźni. Powiedzieć „tak” miłości. Może któregoś dnia. Nie wiem – podsumowała.

Dodała, że choć nie zamyka się na nowe uczucie, to nie czuje się jeszcze gotowa.

- Tak. Jestem otwartą księgą. Jestem otwarta. Czy jestem gotowa? Nie. Czy to się stanie? Nie wiem. Ale wcale się tym nie przejmuję. Cieszę się teraz swoim życiem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – ujawniła.

Małżeństwo Celine Dion i René Angélila trwało od 1994 roku. Owocem tego związku są dzieci – René-Charles, urodzony w 2001 roku, oraz Eddy i Nelson, urodzeni w 2010 roku.

René Angélil był chory na raka gardła. Zmarł w 2016 roku, w wieku 73 lat.

Premiera płyty Celine Dion odbyła się 15 listopada. Singlami zostały utwory „Courage”, „Lying Down” oraz „Imperfections”.

Artystka porusza ważne tematy – krytyczne podejście do samego siebie i swojego piękna, konieczność zmiany podejścia do życia po zakończeniu toksycznego związku oraz potrzebę odwagi przy nowych przedsięwzięciach.

Celine Dion zagra dwa koncerty w Polsce – 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w Tauron Arenie w Krakowie.

Przypomnij sobie o… KINGA DUDA DOSTAŁA PRACĘ W NAJLEPSZEJ FIRMIE W POLSCE! POINFORMOWAŁA MEDIA

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER I JEJ NOWY PARTNER SĄ "RZYMSKIM MAŁŻEŃSTWEM"! O CO CHODZI W TAKIM ZWIĄZKU

Portal Życie pisał również o… MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE