Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Na antenie Telewizji Polskiej mogliśmy oglądać już szósta edycję programu „Rolnik szuka żony”. Jak się okazuje, oglądalność była tak wysoka, że program pobił rekord jesieni!

View this post on Instagram

Dziękujemy, że byliście z nami!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, program oglądało średnio 3,53 mln widzów! Spośród wszystkich emitowanych miedzy 8 września a 1 grudnia odcinków, największym powodzeniem cieszył się ten finałowy.

Według statystyk, ostatni odcinek „Rolnika” obejrzało 4,23 mln widzów. Jak się okazuje rekord pobiła także oglądalność emitowanych w okolicy emisji programu reklam, które przyniosły zysk w wysokości 17,22 mln złotych.

Być może sławę „Rolnikowi” odbierze kolejny program, który poprowadzi Marta Manowska? Już w krotce na antenie TVP pojawi się ‘The Voice of Senior”

Dla fanów „Rolnika” mamy dobrą wiadomość. Jak się okazuje, już niedługo ruszą castingi do kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Ciekawe czy kolejna edycja tego ulubionego przez Polaków programu, również osiągnie taki sukces!