„Rolnik szuka żony” to program, który potrafi zaciekawić swoich widzów. W najnowszej edycji dzieje się bardzo wiele. W dziesiątym odcinku rolnicy otrzymali zadanie odwiedzenia wybranych przez siebie kobiet, tak, by zobaczyć je z innej perspektywy.

Okazało się, że największe emocje w minionym odcinku wzbudziła konfrontacja Seweryna i Marleny, którym nie udało się utrzymać nerwów na wodzy. Wymiana zdań między uczestnikami skończyła się awanturą.

Marlena i Seweryn mają bardzo różne zdanie na temat swojej relacji, co pokazali na antenie.

„Zostałam dwa dni u niego. Gotowałam mu śniadania, obiady, kolacje. A on powiedział mi: Marleno, chyba za bardzo się zaangażowałaś” – powiedziała rozgoryczona Marlena.

Seweryn nie pozostał dłużny i postanowił opowiedzieć, jak wygląda cała sytuacja z jego perspektywy.

„Naciskała na mnie. Zarzuciła mi, że jesteśmy parą już po dwóch dniach znajomości (...) W pewien sposób mi groziła, wystraszyło mnie to. Mówiła, że mnie zniszczy” – ujawnił.

„Byłam głupia, naiwna. On mnie wykorzystywał. Myślę, że Seweryn będzie kłamał” – oznajmiła Marlena.

Gdy się spotkali, oboje zaczęli się wyzywać.

„Bardzo dużo pijesz. To mi przeszkadzało. Jesteś oszustem. Bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś jak gimbus” – wykrzykiwała zła Marlena.

„Miałam dużo du**ów w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie.”

„Ja też nie miałem takiej ku**y” – nie powstrzymał słów Seweryn.

Marlena twierdzi, że była zmuszana do kłamania przez swojego ekswybranka.

„Dlaczego chciałeś, żebym kłamała w wywiadzie? Musiałam powiedzieć, że ze sobą nie pisaliśmy (...). Przed programem wiedziałam już nawet, że będę spała w pokoju twojej mamy.”

Marlena ujawniła, że podczas gdy w posiadłości Seweryna były inne kobiety, oni w ukryciu całowali się i obściskiwali.

Uczestniczka oznajmiła, że Sewerynowi zależy głównie na reklamie, tak, by po udziale w programie móc zarobić na agroturystyce.

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA

Jak informował portal Życie: POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI Z WYJĄTKOWYM DESIGNEM. SPRAWDŹ, JAK MIESZKA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA

Portal Życie pisał również o… JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM