Rolnik szuka żony” to absolutny przebój ostatnich lat Telewizji Polskiej. Wyemitowano już 6 edycji popularnego programu, a każda z nich przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Liczna publiczność chętnie śledzi perypetie miłosne rolników i ich wybranek.

W ciągu kilku edycji w programie poznały się pary, które postanowiły zostać ze sobą na dłużej. Dzięki telewizyjnemu show wziętych zostało kilka małżeństw, a także urodziły się już pierwsze dzieci par, które poznały się w programie.

Obecna 6. edycja „Rolnik szuka żony” jak i poprzednie przyniosła dużo emocji. Już na początku programu Waldemar zaskoczył wszystkich swoją decyzją o rezygnacji z udziału. Wybredny rolnik przyznał, że chciał znaleźć młodszą partnerkę, a zainteresowane nim były jedynie starsze kobiety.

Duże emocje wzbudziła też Marlena, wybranka rolnika Seweryna. Dziewczyna miała wywyższać się ponad inne kandydatki z powodu zainteresowania, jakim od początku darzył ją Seweryn. Marlena spotkała się również z dużą niechęcią fanów programu.

Jak się okazuje, uczucia rolnika mogą być naprawdę trwałe. W finale Seweryn wystąpi właśnie z Marleną. Wiadomo też, że Adrian wybrał Ilonę. Jakub wystąpi z Anną, z którą zdecydował się kontynuować swoją znajomość. Z kolei wybranką Sławomira jest Marta.

W finałowym odcinku show będziemy mogli zobaczyć nie tylko Waldemara, ale również pozostałe uczestniczki programu, które nie zostały wybrane przez żadnego z rolników.

Przypomnij sobie o... CO SŁYCHAĆ U MAŁGOSI BORYSEWICZ I JEJ PARTNERA, UCZESTNIKÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY"? ICH SYN SKOŃCZYŁ NIEDAWNO OSIEM MIESIĘCY

Jak informował portal Życie: KUBA WOJEWÓDZKI ZAFUNDOWAŁ FANOM SENTYMENTALNĄ PODRÓŻ! POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM, KTÓRE WYWOŁUJE SZCZERY UŚMIECH

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE