Owocem poprzedniego małżeństwa Małgorzaty Rozenek-Majdan z Jackiem Rozenkiem są jej dwoje synów - Tadeusz i Stanisław Rozenek. Obecnie prowadząca "Projektu Lady" wspólnie wychowuje chłopców wraz z obecnym mężem Radosławem Majdanem. Para nie kryje faktu, że cały czas starają się o kolejne dziecko korzystając z metody in vitro. Choć są podejrzenia, że Małgorzata Rozenek-Majdan zaszła w ciążę, to póki co nikt nie potwierdza tych doniesień. Tymczasem Radosław Majdan postanowił wypowiedzieć się w wywiadzie dla "Przerwa na kawę" o jego relacji z synami Małgosi. W jaki sposób zwracają się do niego Tadeusz i Stanisław?

Relacja Radosława Majdana z synami Małgosi - Tadeuszem i Stanisławem

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Nigdy nie ukrywała jednak, że marzy jej się kolejne dziecko z obecnym mężem Radosławem Majdanem. Gwiazda TVN-u otwarcie mówi, że musiała korzystać z metody in vitro. W rozmowie z Karoliną Kalatzi dla stacji TVN wyznała, że dwukrtonie poroniła. Mimo to, wraz z Radkiem Majdanem mają cały czas nadzieję, że uda im się powiększyć rodzinę.

Aktualnie para skupia się na wychowaniu synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Radosław Majdan postanowił wypowiedzieć się w "Przerwa na kawę" o jego relacji z dziećmi. Piłkarz wprost wyznaje, że nie ma zamiaru zajmować miejsca ich taty:

"Mają swojego tatę i nie chcę być posądzony, że wchodzę w rolę ojca, ale żyjemy razem z Małgosią i staram się dołożyć jakąś cegiełkę do ich wychowania, bo widujemy się często, bo razem mieszkamy razem. Poza tym są synami kobiety, którą kocham i są fantastycznymi chłopakami. Nawet przez chwilę nie zastanawiałem się czy ich pokocham tak, jak kochałbym swoje dzieci i nie miałem z tym żadnego problemu."

Jak się okazuje synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan mówią do Radosława po imieniu.

"Ja też starałem się na ich pytanie, oto kim dla nich jestem odpowiedzieć, więc dziś mówię, że jestem Twoim przyjacielem, jestem kimś, kto zawsze będzie chciał Ci w życiu pomóc i służyć radą, żeby Cię nakierować na dobrą drogę"- mówi wprost Radosław Majdan.

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I RADOSŁAW MAJDAN ZDECYDOWALI SIĘ NA DZIECKO! BĘDĄ JE MIELI JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU

Ostatnio pisaliśmy o: "POZMIENIAŁAM TROCHĘ TYCH NAZWISK W SWOIM ŻYCIU". MAŁGORZATA ROZENEK ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ SWOICH NAZWISK

Portal "Życie" poleca: MAŁGORZATA ROZENEK- MAJDAN JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE