Małgorzata Kożuchowska mieszka w domu na luksusowym osiedlu - "Rezydencja Chojnówka", które cieszy się dużą popularnością wśród polskich gwiazd. Średnia powierzchnia domów w tamtej okolicy wynosi około 300 metrów kwadratowych. Według specjalistów w branży nieruchomości dom aktorki może być wart aż 4,5 miliona złotych! Warto jednak wziąć pod uwagę, że Małgorzata bardzo ceni sobie piękny design, dlatego w swoich wnętrzach dba o każdy najdrobniejszy szczegół.

Wnętrza w minimalistycznym stylu

Na zdjęciach opublikowanych przez aktorkę na Instagramie wyraźnie widać, że ceni sobie ona przede wszystkim komfort i funkcjonalność. W stylowym salonie zauważyć można ogromną sofę, na której znajudują się liczne dekoracyjne poduszki. Małgorzata Kożuchowska uwielbia minimalizm i tekstylia we wnętrzach. Kolorystyka ścian została utrzymana w jasnych kolorach - bieli i beżu.

Całość świetnie uzupełniają eleganckie tapety i ozdoby ścienne nadające pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Aktorka często chwali się także zdjęciami z pięknie zdobionymi akcesoriami. Przyznaje, że jej prawdziwą słabością są wazony.

Elegancka garderoba Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że jednym z najważniejszym miejsc w jej domu jest garderoba. Pomieszczenie robi ogromne wrażenie! Utrzymano ją w minimalistycznym stylu i białej kolorystyce. Wyraźnie widać połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Polecamy także: TAK MIESZKA MAŁGORZATA SOCHA. AKTORKA POKAZAŁA SWOJE LUKSUSOWE WNĘTRZA!

Może zaintetesuje Cię to: BOHOSIEWICZ POKAZAŁA SWÓJ DOM. SPRAWDŹ, JAK MIESZKA GWIAZDA!

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: LARA GESSLOR I JEJ NOWY PARTNER SĄ "RZYMSKIM MAŁŻEŃSTWEM"! O CO CHODZI W TAKIM ZWIĄZKU