Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie zrobione podczas spaceru z psem. Aktorka jest na nim całkowicie bez makijażu. Jak wygląda i co na to jej obserwatorzy?

Małgorzata Kożuchowska ma stale napięty grafik. Regularnie bierze udział w produkcjach filmowych i telewizyjnych, a przy tym często pojawia się na wydarzeniach branżowych. Okazuje się, że nawet  wolne dni gwiazda stara się poświęcać na różnego rodzaju aktywności.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

W ostatnią sobotę Małgorzata Kożuchowska odpoczywała od codziennych obowiązków i miała czas dla siebie. Aktorka postanowiła skorzystać z pięknej, słonecznej pogody – ubrała się w sportowe ubrania i wyszła na spacer z psem.

Małgorzata świetnie bawiła się w towarzystwie swojego pupila. Uwieczniła tę chwilę na zdjęciu i opublikowała je na swoim Instagramie. Uśmiechnięta artystka pozowała na nim z czworonożnym przyjacielem.

„Uśmiechy od ucha do ucha#saturday #bestfriends #dogs #grey #mila #autumn #sun #only #positivevibes” – napisała w opisie pod zdjęciem.

Mimo, że Małgorzata Kożuchowska nie miała na zdjęciu ani grama makijażu, a jej stylizacja nie była zbyt wyszukana, to fotografia bardzo spodobała się jej fanom. Szybko pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

„Nawet podobne uśmiechy.”

„Jak ładnie się uśmiechacie. Z takim przytulasem to o radość nie trudno. Mam to szczęście, że tez mam takie uśmiechasy w domu.”

„Zdrowy, piękny uśmiech.”

„Jak Pani jest obok, to piesek szczęśliwy.”

„Piękna Gosia. Bardzo mi się podoba.”

„Super, że Pani tak bardzo kocha zwierzaki. Uwielbiam takich ludzi.”

Trudno się nie zgodzić z tym, że zdjęcie jest wyjątkowo urocze, a Małgorzata Kożuchowska wygląda świetnie bez makijażu. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy widzimy aktorkę w naturalnym wydaniu. Na jej profilu regularnie pojawiają się takie zdjęcia.

Interesują Cię życie Małgorzaty Kożuchowskiej? Ostatnio pisaliśmy o niej tu: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NIE PRZESTAJE ZACHWYCAĆ SWOIM WYGLĄDEM. AKTORKA OCZAROWAŁA WSZYSTKICH SWOJĄ STYLIZACJĄ

Sprawdź zachwycającą stylizację Edyty Górniak! Więcej informacji znajdziesz tu: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Patrycja Hampelska