Ostatnio Edyta Górniak pojawiła się na konferencji prasowej dotyczącej nowego programu stacji TVN „My way”, w którym to gwiazda na oczach widzów będzie uczyła się jazdy samochodem. Królowa polskiej sceny muzycznej zachwyciła stylizacją. 

W czwartek miała miejsce konferencja prasowa dotycząca promocji programu „My way”, w którym Edyta Górniak wzięła udział. Gwiazda na tę okazję wybrała szykowną stylizację.

Jak donosi portal „Jastrząb Post.pl” diwa postawiła na zieloną sukienkę marki Aggi. Do cekinowego blasku dopasowała eleganckie kozaki (Gino Rossi) na obcasie. Szykownej stylizacji gwiazda nie musiała już dopełniać dodatkami.

Wystarczył świeży, naturalny make up i delikatnie podkręcone włosy. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji wokalistka wyglądała olśniewająco!

Więcej o stylizacjach gwiazd przeczytasz tutaj: CO ZA KREACJA! UCZESTNIK „THE VOICE OF POLAND” BYŁ LEPSZY NAWET OD MICHAŁA SZPAKA!

U nas dowiesz się również o tym, co słychać w polskiej polityce: DOSADNE SŁOWA ANDRZEJA DUDY O PŁACY MINIMALNEJ. „DOŚĆ SŁUCHANIA TYCH BZDUR!”

Weronika Wojciechowska