Najnowsze informacje dotyczące Anny Wyszkoni, byłej wokalistki kultowego zespołu Łzy właśnie ujrzały światło dzienne, a Internauci są w szoku. Piosenkarka zebrała się na odważne wyznanie i w mocnych słowach powiedziała całą prawdę o zespole. Nikt o tym nie wiedział. Fani są zdumieni!

Anna Wyszkoni bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej lubianych wokalistów w Polsce. Kobieta sławę i rozgłos zyskała wiele lat temu, kiedy należała do grupy muzycznej Łzy. Band powstał w roku 1996, jednak dopiero w 2001 dowiedział się o nim świat. Utwory takie, jak “Narcyz się nazywam”, “Agnieszka” czy “Oczy szeroko zamknięte” znane są niemalże wszystkim i popularne do dziś.

Kobieta jednak w roku 2009 postanowiła odłączyć od zespołu i rozpoczęła karierę solową - jak wspominała, owej decyzji nie żałuje. Ostatnio jednak wyznała, że pożegnanie z zespołem nie należało do przyjemnych...

Kto by się spodziewał!

Ania Wyszkoni wyznała, że koledzy z zespołu przyznali, że... lepiej im bez niej!

- Nie było to dla mnie przyjemne kiedy słyszałam, że teraz to właściwie jest lepiej beze mnie, że to, co osiągnęliśmy, to w ogóle nie miało znaczenia. Sądzę, że to było dorabianie ideologii do trudnej sytuacji, zupełnie niepotrzebnym. - powiedziała otwarcie.