Najnowsze informacje dotyczące córki najpopularniejszego skoczka w Polsce, Adama Małysza właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że podróż poślubna zakochanych trwa w najlepsze i młodzi przenieśli się do kolejnego egzotycznego miejsca. Te widoki są wręcz oszałamiające!

Mimo iż od wielu lat kariery sportowej sportowca, Adama Małysza jego najbliższa rodzina pozostawały w cieniu, tak od kilku miesięcy owa sytuacja uległa dynamicznej zmianie. Rodzina skoczka aktualnie cieszy się nieustannie wzrastającą popularnością w mediach społecznościowych. Wszystko to za sprawą udziału Izy Małysz w programie “Taniec z Gwiazdami”, a także głośnego ślubu ich córki, Karoliny.

Teraz 24 – letnia świeżo upieczona żona chętnie zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych ze swoim mężem. Tuż po ślubie wybrali się na jedną z malowniczych greckich wysp, teraz zaś kontynuują podróż poślubną w... Meksyku!

Fani są pod wrażeniem!

Karolina Małysz zamieściła fenomenalne fotografie znad jeziora Las Coloradas. Nie jest to jednak zwykłe jezioro, gdyż woda w nim ma piękny, różowy kolor! Mimo iż kąpiel w takiej wodzie jest zakazana, to na zdjęciach robi wspaniałe wrażenie!

- W Las Coloradas, w północnej części Jukatanu znajdują się jeziora, w których woda jest....różowa. Przyczyną, dla której woda ma taki kolor jest działalność znajdującej się w wiosce fabryki soli oraz naturalnego barwnika wytwarzanego przez czerwony plankton i małe skorupiaki. - wyjaśniła córka skoczka.