W ostatnich godzinach Polskę obiegła poruszająca informacja o działaniach służb, które miały miejsce w domu Zbigniewa Ziobry, byłego ministra sprawiedliwości i prominentnego polityka Suwerennej Polski. Patryk Jaki, europoseł, poinformował o tych wydarzeniach za pośrednictwem Twittera, zwracając uwagę na dramatyczne okoliczności.


Według relacji Patryka Jakiego, służby włamały się do domu Zbigniewa Ziobry pod nieobecność polityka, który przebywał w szpitalu w związku z leczeniem nowotworu. To wydarzenie miało miejsce na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, co wzbudziło wiele kontrowersji i głębokiego oburzenia, informuje Super Express.


Europoseł opisuje, że służby nie tylko włamały się do domu, lecz także brutalnie zniszczyły jego mienie. W wyniku wtargnięcia funkcjonariuszy do domu Ziobry doszło do dewastacji mienia, co Patryk Jaki określa jako "czyste gangsterstwo". Cała akcja miała mieć związek z Funduszem Sprawiedliwości i dotacjami dla ośrodka Archipelag, którego celem jest pomoc ofiarom przemocy, zwłaszcza kobietom i dzieciom.


Fundusz Sprawiedliwości, który miał być celem dotacji, jest inicjatywą wspierającą ofiary przemocy i zapewniającą im kompleksową pomoc oraz możliwość terapii i rozpoczęcia życia na nowo. Jednakże, zdaniem Patryka Jakiego, działania służb miały na celu uniemożliwienie wsparcia dla tego projektu, sugerując że środki te miały być przeznaczone jedynie dla lewackich organizacji, a nie dla inicjatyw pomagających bezpośrednio pokrzywdzonym osobom.
To też może cię zainteresować: Spowiedź wielkanocna bez tajemnic. Za te grzechy ksiądz odmówi ci rozgrzeszenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Warto zajrzeć do portfela i sprawdzić, co kryje się wśród posiadanych banknotów. Można liczyć na niezłą niespodziankę. Kluczowe są numery seryjne