Najnowsze fotografie, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych Borysa Szyca poruszają do granic możliwości! Aktor pokazał swojego syna – maluch wygląda jak kopia aktora. Fani są pod wrażeniem! Każdy koniecznie musi to zobaczyć!

Borys Szyc to bez cienia wątpliwości jeden z najpopularniejszych i cenionych nie tylko wśród kolegów z branży, ale także fanów aktor polskiej sceny teatralnej i filmowej. Mężczyzna na szklanym ekranie oraz deskach teatru zadebiutował już wiele lat temu, a jego sława nieustannie pnie się do góry.

Aktor zagrał wiele ról filmowych w kultowych produkcjach, takich jak “Serce nie sługa”, “Planeta Singli” czy “Bitwa pod Wiedniem”. Ponadto nagrał także kilka utworów muzycznych.

Prywatnie od wielu lat związany jest z Justyną Nagłowską, którą poznał podczas występu w teatrze. Kobieta była wówczas asystentką Krystyny Jandy. Para w zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała się syna.

Pierwsza wizyta u dentysty!

Ostatnio Borys Szyc zamieścił bardzo poruszające fotografie przedstawiające pierwszą wizytę u dentysty jego synka, Henia. Trzeba przyznać, że maluch jest naprawdę dzielny i zachowuje stoicki spokój. Fani są pod wrażeniem także tego, jak bardzo podobny do taty jest mały Henio.