Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej szanowanych i popularnych przed laty dziennikarek Telewizji Polskiej, Beaty Sadowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Dawniej kobieta uważana była za jedną z najlepszych, potem niespodziewanie porzuciła pracę na szklanym ekranie i po dziś dzień odrzuca wszelkie propozycje - dziś prowadzi całkiem inne życie poza granicami kraju. Co stało się z Beatą Sadowską?

Beata Sadowska, mimo iż niemal dziesięć lat temu zrezygnowała z pracy, to nadal należy do grona najbardziej uznanych w swym fachu prezenterek telewizyjnych. Dziennikarka zasłynęła przede wszystkim dzięki prowadzeniu popularnej śniadaniówki “Pytanie na śniadanie”, lecz poza tym zauważyć można było ją jeszcze w innych programach.

W roku 2012 jednak podjęła decyzję o odejściu - czym zajmuje się teraz?

W ciszy, z dala od mediów

Po porzuceniu pracy w TVP Beata Sadowska poświęciła się rodzinie i wychowywaniu dzieci. Wraz z mężem, Pawłem Kunachowiczem zamieszkali we francuskich Alpach. Po jakimś czasie założyła własną działalność - jest to spółka “Mentalist”, w której dziennikarka przeprowadza wywiady ze znanymi osobami. Do Telewizji Polskiej nie zamierza jednak wracać.

- Miałam jakieś propozycje przez kilka ostatnich lat i odmawiałam. Nie chodziłam na spotkania, mówiłam: „Dziękuje bardzo, to nie jest moja bajka”. - wyznała otwarcie.