Spięcie między uczestnikami Tańca z Gwiazdami. Basia Kurdej-Szatan wreszcie mu odpowiedziała!

Barbara Kurdej-Szatan to faworytka najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Żora Korolyov skrytykował jej ostatni występ. Gwiazda postanowiła odnieść się do uwag tancerza.

Barbara Kurdej-Szatan świetnie poradziła sobie w pierwszym odcinku 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wraz z programowym partnerem, Jackiem Jeschke, swoim popisowym tangiem wytańczyli 29 punktów na 30 możliwych, a członkowie jury byli zachwyceni. Jak się jednak okazało, jej występ nie wszystkim przypadł do gustu.

Żora Korolyov postanowił ocenić występ aktorki we wpisie na Facebooku.

„Z całym szacunkiem za tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30… No nie znam się na tańcu niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy.”

Barbara Kurdej-Szatan nie odniosła się wtedy do komentarza. Dzień przed drugim odcinkiem postanowiła jednak przerwać milczenie, choć nie zaznaczyła wprost, czyje słowa ma na myśli.

„Jutro drugi odcinek na żywo, już się boję, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko! I dziękujemy wam ogromnie – kochani moi tutaj – za wsparcie. A nawiązując do ostatnich nieprzyjemności… Jest takie fajne stare przysłowie – kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada” – możemy przeczytać na jej Instagramie.

Pod wpisem Barbary wypowiedziała się także Justyna Żyła, była uczestniczka programu. „Jak na ‚układy’ i tego, że Jacek Jeschke ewidentnie muzyki ‚nie słyszy’, to naprawdę przyjemnie się oglądało” – napisała.

Co sądzicie o występie gwiazdy?

Źródło: „o2.pl”

Share