Justyna Żyła jest postacią, która nie od dziś wzbudza dość duże emocje wśród fanów rodzimego show-biznesu. Do grona krytyków celebrytki dołączyła siostra, która chce wysłać gwiazdę na odwyk w związku z jej uzależnieniem. Trzeba przyznać, że na zaspokojanie swoich żądz była uczestniczka Tańca z Gwiazdami wydaje krocie.

Jak się okazuje, celebrytka ma wielką pasję do shoppingu, która powoli zaczyna przeradzać się w prawdziwe uzależnienie. Od kiedy Żyła pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" z przytupem weszła do światu show-biznesu i zaczęła ubierać się i zachowywać jak gwiazda największego kalibru.

Rzeczami, na których punkcie celebrytka ma obsesję, są drogie torebki ekskluzywnych marek. Była żona Piotra Żyły może poszczycić się wielką ilością toreb takich marek jak Michael Kors i Guess. Jak sama mówi, jej kolekcja cały czas rośnie. Przyznała także, że jej zainteresowanie tyczy się także kurtek zimowych.

- Ile można mieć torebek? Nieskończoność! Wy, dziewczyny, ile macie? Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki - napisała celebrytka na swoich social-mediach.

Osobą, która zdaje się nie bagatelizować zakupowej miłości Justyny Żyły, jest jej siostra. Była uczestniczka tanecznego show Polsatu wyznała, że jej Instagram jej regularnie śledzony przez krewną, która ma mieć krytyczne zdanie na temat jej zamiłowania i chęci wydawania tak dużej ilości pieniędzy.

- Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy” odwyk wyśle - napisała Żyła na Instagramie

Jak donosi serwis pikio.pl - O ile jej wypowiedź jest żartobliwa, o tyle liczba wydawanych przez nią pieniędzy rośnie w zastraszającym tempie. Trzeba przyznać, że kolekcja blogerki robi ogromne wrażenie.

Portal Życie pisał również o… MISS POLONIA 2019 JUŻ WYBRANA! CZY ZASŁUGUJE NA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ POLKI [ZDJĘCIA]

Przypomnij sobie o... ZNANA GWIAZDA NIE WYTRZYMAŁA OGROMNEJ PRESJI. ZNALEZIONO JĄ W JEJ WŁASNYM DOMU

"Życie" informowało również: LECH WAŁĘSA TRAFIŁ DO SZPITALA. CO ZE STANEM ZDROWIA BYŁEGO PREZYDENTA