Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska często zachowuje się nieszablonowo, bywa nieprzewidywalna, a jej wybuchowy, zmienny charakter sprawia, że fani zastanawiają się, co tym razem wywinie celebrytka. Dzięki „Królowym życia” stała się ulubienicą telewidzów.

Dagmara Kaźmierska znów wzbudza kontrowersje

Dagmara Kaźmierska lubi pokazywać fanom, co dzieje się w jej życiu prywatnym. A trzeba przyznać – jest na co patrzeć, bo u niej nigdy nie ma nudy.

Celebrytka ma niewyparzony język, jednak to bardzo podoba się telewidzom, którzy chętnie obserwują, co u niej słychać. Na swoim Instagramie może pochwalić się ponad 800 tys. obserwujących.

Osoby, które nie śledzą jej na co dzień, mogą nie wiedzieć, że Kaźmierska ma dorosłego syna. Conan zapozował na najnowszym zdjęciu razem z mamą i – według fanów – jej przyszłą synową.

„Moje dwa serduszka Kochane. Tylko szczęśliwy człowiek może innych obdarzyć szczęściem. Adrianna jest właśnie takim człowiekiem, który sprawia, że jestem roześmiana. Mój syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie, uwierzcie mi - on nie ma tak do wielu ludzi. Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach” – chwali się Kaźmierska w opisie pod zdjęciem.

View this post on Instagram

💝💙🖤Moje dwa serduszka Kochane 💝💙🖤 TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM 🌼🌸🌼🌸🦋🦋🦋🌼🌸🌼🌸Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana ❤️Po prostu tylko tym , że JEST 😘I TYM , JAKA JEST ...❤️Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu 😘Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach ❤️Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen ❤️za ten dzień 😘 @adrianna_scandal_queen @robert_kupisz @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.plr

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Adrianna Eisenbach, czyli dziewczyna ze zdjęcia, jest znana z siódmej edycji show „Królowe życia”. Na co dzień jest właścicielką butiku w sercu Wrocławia. Ciało kobiety w 95% pokrywają tatuaże.

Przypomnij sobie o… ILE BASIA KURDEJ-SZATAN ZAROBI NA CIĄŻY? STAWKI ZA POST NA JEJ INSTAGRAMIE SĄ OGROMNE

Jak informował portal Życie: TAKA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ. DOROTA CHOTECKA I RADOSŁAW PAZURA SZCZERZE O POCZĄTKACH SWOJEJ RELACJI I KULISACH ZWIĄZKU

Portal Życie pisał również o… ROBERT LEWANDOWSKI ZOSTAŁ PODDANY OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNIE. Z TAK LUKSUSOWYCH WNĘTRZ AŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ