Zdrowe odżywianie to nie tylko klucz do dobrego samopoczucia, osiągnięcia lub utrzymania zgrabnej sylwetki, ale okazja do poznania nowych smaków i poszerzenia kulinarnych horyzontów.

Zazwyczaj bezpodstawnie obawiamy się, że jedzenie fit jest niesmaczne. W rzeczywistości zmiana nawyków żywieniowych wiąże się z przyjemnością jedzenia.

Zdrowy jadłospis to podstawa na Twojej drodze do wymarzonej sylwetki. Dietetyczne przepisy na zdrowe śniadania, obiady, kolacje oraz koktajle, a nawet słodycze – dzięki nim osiągniesz swój cel jedząc naprawdę pysznie! - głosi hasło w rubryce "Przepisy" na stronie prowadzonej przez Annę Lewandowską.

Anna Lewandowska - znana sportmanka, trenerka fitness oraz żona Roberta Lewandowskiego słynie z promowania zdrowego trybu życia, nie tylko poprzez uprawianie sportu, który poprawia naszą kondycję fizyczną, ale również za pomocą naszej codziennej diety.

Tym razem Anna Lewandowska, za pomocą swojego profilu na Instagramie, podzieliła się ze swoimi fankami przepisem na rewelacyjny napar, który nie tylko poprawi naszą witalność podczas spacerów w chłodne jesienne dni, ale także pomoże się nam uporać z nabytym już przeziębieniem.

Do przygotowania magicznego naparu potrzebujemy:

- 1 szklankę wody;

- kawałek imbiru;

- 1/3 łyżeczki pieprzu Cayenne;

- 1/3 łyżeczki kurkumy;

- 1 łyżeczka miodu;

- 1 plasterek cytryny.

Pod postem Anny Lewandowskiej pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanek, które już wypróbowały sekretny napar oraz potwierdzają jego działanie.

Zobacz również: BABY BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD! KTO ZOSTANIE RODZICEM W 2010 ROKU?

"Życie" pisało również o...ROBERT LEWANDOWSKI O PORODZIE ŻONY: NIEWIELE BRAKOWAŁO, BY SKOŃCZYŁO SIĘ TO O WIELE GORZEJ

Warto przeczytać także: GWIAZDA TVN-U ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA! WRZUCIŁA ZDJĘCIA Z IMPREZY URODZINOWEJ