Łepkowska dowaliła Zielińskiej. „To był cios”

Katarzyna Zielińska udzieliła wywiadu dla „Gali”. Wspomniała w nim o swojej metamorfozie. Aktorka bardzo zmieniła się w ostatnich latach. Schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Co było impulsem do przemiany? Duży wpływ miała tu jedna z polskich scenarzystek.

Katarzyna Zielińska jeszcze niedawno była nieco okrąglejsza, miała zupełnie inną fryzurę i styl. Ale na przestrzeni lat przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Jak sama przyznaje w wywiadach, ludziom czasem trudno uwierzyć, w jej dużą przemianę.

Przed laty mówiło się, że nowa sylwetka aktorki jest wynikiem wielu wyrzeczeń. O restrykcyjnych dietach Zielińskiej krążyły legendy. Jedna z plotek mówiła, że aktorka je tylko jajka i pije wyłącznie wodę. Aktorkę mocno denerwowały podobne pogłoski. Podkreślała, że nie zrezygnowała z ulubionych potraw. Twierdziła, że zdarzało się jej wieczorami podjadać makaron albo stek.

Skąd w ogóle impuls, by zmienić coś w swoim wyglądzie? W rozmowie z „Galą” Zielińska tłumaczyła, co było przełomowym momentem. – Ta zmiana faktycznie jest duża i ludzie czasem z trudem w nią wierzą. Był moment, kiedy Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka powiedzieli, że jest mnie trochę za dużo i że mogłabym coś zrobić z tym swoim kolorowym stylem. To był dla mnie cios – wyjawiła aktorka.

Zielińska nie obraziła się na Łepkowską. Wzięła się za to za siebie i wytrwale walczyła o nową sylwetkę. – Byłam szczęśliwą, kolorową dziewczyną… Myślę, że to szczęście we mnie zostało, ale przeszłam na zdrowy styl życia i zaczęłam ćwiczyć.

Zmieniłam fryzurę i sposób ubierania się. Myślę, że każdy człowiek może takie rzeczy wypracować. Czasem potrzeba na to więcej czasu, czasem dobre jest poprosić o pomoc profesjonalistę, posłuchać rad mądrych ludzi, a efekt może być naprawdę zaskakujący.

Mimo wszystko aktorka patrząc w przeszłość umie śmiać się z dawnej siebie i nie ma za złe, że Łepkowska wytknęła jej niedoskonałości. Często nawet publikuje w sieci swoje dawne zdjęcia.

.

Tak Katarzyna Zielińska wyglądała jeszcze kilka lat temu

.

Z czasem schudła, zmieniła fryzurę i styl

.

Aktorka przeszła jedną z bardziej imponujących metamorfoz

.

Co było impulsem do zmiany?

.

To Łepkowska zasugerowała, żeby Zielińska zmieniła swój wygląd

.

Aktorka posłuchała rad i wzięła się za siebie

.

Po dawnej Zielińskiej nie ma ani śladu

.

Dziś Zielińska jest zadowolona ze swojego wyglądu

źródło: fakt.pl

Share