Adam Małysz zorganizuje córce wspaniałe wesele. Nie ma zamiaru oszczędzać. Kilka pomysłów już zdradził.

Zenek Martyniuk nie oszczędzał na weselu Daniela, a uroczystość była szeroko omawiana w mediach. Taki sposób celebrowania ważnej chwili najwyraźniej przypadł do gustu Adamowi Małyszowi, który również chce zorganizować niezapomnianą imprezę. Kilka pomysłów już zdradził.

Zenek Martyniuk postanowił, że wesele jego syna i synowej będzie tak huczne, jak się tylko da – w końcu jest królem disco polo, muzyki zdecydowanie weselnej. Okazuje się, że nie tylko on miał taki plan. Adam Małysz, choć z imprezami tanecznymi ma raczej niewiele wspólnego, chce zorganizować dla swojej córki niezapomnianą uroczystość. Bardzo możliwe, że przebije samego lidera zespołu Akcent.

Adam Małysz zorganizuje córce wspaniałe wesele. Nie ma zamiaru oszczędzać

Wieść o zaręczynach 21-letniej córki skoczka narciarskiego w Barcelonie sprawiła, że wielu internautów zwróciło na nią uwagę. Ciekawi ich, jaki ślub będzie miała jedyna córka ich ulubionego sportowca, dzięki któremu niegdyś przeżywali wiele pięknych chwil i emocji.

Adam Małysz zapewne zdaje sobie z tego sprawę i nie chce nikogo zawieść: ani dziecka, ani fanów. Być może dlatego planuje zorganizować tak wyjątkową uroczystość, o której powoli zaczyna się plotkować w rodzinnej miejscowości sportowca.

Jak na razie jeszcze nie ustalono dokładnej daty ani miejsca ślubu, jednak wiadomo co innego. Ceremonia ma być utrzymana w góralskim klimacie, a lista gości ma liczyć sobie nawet kilkuset gości. Z pewnością nie zabraknie suto zastawionych stołów czy wyselekcjonowanej muzyki. Można zakładać, że ta impreza będzie naprawdę wielka, a to dopiero początek. Skoczek chce zorganizować coś jeszcze.

Mówi się, ze rodzinny występ Małyszów w reklamie Play miał konkretny cel. Podobno cały dochód z kręcenia spotów ma zostać przeznaczony na prezenty dla przyszłej panny młodej. Podarunki od rodziców mają być nie byle jakie.

Adam Małysz ma ponoć w planach wysłać nowożeńców w cudowną podróż poślubną do innego kraju. To jednak nie wszystko – on i żona mają za własne pieniądze wybudować nowy dom dla Karoliny oraz jej męża. Być może skoczek liczy na to, że w takich warunkach szybciej doczeka się wnuka.

Trzeba jednak przyznać, że o takich prezentach nie pomyślał nawet Zenek Martyniuk. Choć zorganizował Danielowi bajeczne wesele, nie postawił dla niego zupełnie nowego budynku, a to jeszcze nie koniec. Być może sportowiec jeszcze czymś zaskoczy nie tylko internautów, ale też swoją córkę.

Share