Artysta zawiesza występy. Stan Borys znów trafi do szpitala.

Choć z dnia na dzień widać małe postępy w rehabilitacji, to jednak o powrocie na estradę nie ma narazie mowy– mówi Faktowi Anna Maleady, partnerka Stana Borysa. Już za kilka dni wokalista po raz kolejny znajdzie się w szpitalu.

.

Stan Borys (77 l.) na początku lutego przeszedł udar. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu przewieziono go do ośrodka rehabilitacyjnego. Teraz okazuje się, że znowu czeka go hospitalizacja. Do domu napewno nie wróci.

–Zaniepokoił nas fakt, że Stan bardzo szybko się męczy. Lekarze zdecydowali, że musi przejść skomplikowane badania kardiologiczne. Tak więc za kilka dni znów przewieziony zostanie do szpitala– mówi nam Anna Maleady. Z powodu częściowego paraliżu artysta stale poddawany jest także rehabilitacji, która musi odbywać się codziennie.

I to niestety nie koniec problemów zdrowotnych wokalisty: –Pojawiły się także zaburzenia pola widzenia. Tak się na ogół dzieje po udarze, ale trzeba to dokładnie skontrolować. Tak więc z oddziału kardiologicznego Stan trafi bezpośrednio na okulistykę. Poważnie obawiamy się bowiem o jego wzrok– dodaje Maleady. O żadnych koncertach na razie nie może być mowy. Wszystkie zostały odwołane. –Stan zawiesza aktywność muzyczną– dodaje ze smutkiem Maleady.

.

Słynny wokalista w lutym doznał udaru i przechodzi teraz rehabilitację

.

Z powodu problemów z sercem Stan Borys za kilka dni ma znów trafić do szpitala na specjalistyczne badania

źródło: fakt.pl

Share