Nad głową Dagmary Kaźmierskiej ponownie zbierają się ciemne chmury. Jeden z portali dotarł do zeznań kobiety, która ujawniła w sądzie, jakie piekło zgotowała jej skazana niegdyś prawomocnie "królowa życia".


Dagmara Kaźmierska, znana jako "królowa życia", ma za sobą odsiadkę w więzieniu, gdzie trafiła za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Choć opuściła zakład karny po 14 miesiącach, jej mroczna przeszłość wciąż budzi kontrowersje i oburzenie.


W książce "Prawdziwa historia Królowej Życia" Dagmara wspomniała, że "jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów sprawy, to niech sobie jedzie do sądu i poczyta akta". Redakcja portalu Goniec postanowiła to zrobić, odkrywając szokujące szczegóły relacji 24-letniej wówczas kobiety, Marii A. (imię i nazwisko zmienione).


Maria w swoich zeznaniach opowiedziała o tym, jak trafiła na ludzi Dagmary, którzy ustalali z nią stawki za usługi. Połowę zarobków ich "podwładnych" otrzymywała właśnie Dagmara. Według relacji Gońca, "królowa życia" planowała nawet wysłać Marię do Austrii, aby dorabiała w euro, a kobiety miały stosować się do jej poleceń odnośnie kontaktów seksualnych z klientami.


Cytując zeznania Marii, "Dagmara starała się nie zostawiać śladów, ale nie zawsze się to udawało". Kobieta opisywała sytuacje, w których była zmuszana do działań niezgodnych z jej wolą, włączając w to nakłanianie do nałogu narkotykowego. Dagmara, choć oficjalnie zabraniała narkotyków w agencji, miała jednak tolerować ich używanie przez "podwładne".


"Wciąż odczuwam ból i wstydzę" - zacytowano Marię, która opowiadała o przemocy fizycznej i psychicznej, jakiej doświadczyła pod "rządami" Dagmary. Kaźmierska rzekomo stosowała kary, włączając w to gwałt jako formę karania kobiet, co budziło powszechne oburzenie i szok w społeczności.


Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej powraca jak widmo, rzucając nowe światło na jej działania w przeszłości. Pomimo próśb o komentarz, Dagmara odmówiła udzielenia wywiadu, co tylko pogłębia tajemnicę wokół jej postaci i działań.


To też może cię zainteresować: Krzysztof Rutkowski szykuje się na tłustą emeryturę. O jaką kwotę chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważny moment. Aleksandra Kwaśniewska oficjalnie ogłasza długo oczekiwaną nowinę