Aleksandra Kwaśniewska, znana celebrytka i aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych, niedawno podzieliła się wyjątkowym komunikatem z fanami na Instagramie. W swoim ostatnim poście ogłosiła niezwykłą nowość, która wzbudziła entuzjazm wśród jej wielbicieli.


W dniu, który wybrała na ogłoszenie, Kwaśniewska przyjęła do swojego podcastu "Jestem Kobietą" specjalną gościnkę, Zuzię Krzątałę. Ten odcinek podcastu, zainspirowany Dniem Ziemi, jest już dostępny do odsłuchania i oglądania dla wszystkich zainteresowanych, informuje Pomponik.


Aleksandra Kwaśniewska od dłuższego czasu skupiała się głównie na życiu rodzinnym, ograniczając swoją obecność w mediach. Jednak jej powrót do pracy nad podcastem i współpraca z marką biżuteryjną jako ambasadorka stanowią znaczący krok w jej powrocie do światła reflektorów.


Po zakończeniu pracy nad "Miejscem Kobiet", celebrytka szybko znalazła sobie nowe zajęcie, które okazało się być pełne sukcesów. Jej zaangażowanie w podcast "Jestem Kobietą" cieszy się dużym zainteresowaniem, a fanów cieszy perspektywa kolejnych fascynujących rozmów.
Reakcja fanów na ogłoszenie nowego odcinka była bardzo entuzjastyczna. W komentarzach pod postem Aleksandry nie brakowało słów uznania i radości z powodu powrotu celebrytki do aktywności medialnej.


To też może cię zainteresować: Otworzyła oczy tuż przed odłączeniem od respiratora. Powiedziała tylko 3 słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Siostra pozbawiła mnie spadku, a teraz chce pieniędzy": Przyszła mnie o nie prosić