Emocje wokół programu "Taniec z Gwiazdami" nie maleją, szczególnie po wydaniu ostatniego odcinka, w którym zabrakło Dagmary Kaźmierskiej. Pomimo nieobecności "Królowej Życia", Iwona Pavlović wypowiedziała się na temat jej braku oraz oceniła obecność innych uczestników.


Dagmara Kaźmierska, choć nie pojawiła się na parkiecie ze względu na kontuzję, wciąż jest tematem dyskusji. Wielu miłośników programu z utęsknieniem wspomina jej występy, które, mimo różnych opinii na temat jej umiejętności tanecznych, zawsze wzbudzały pozytywne emocje. Iwona Pavlović, będąca jurorką programu, również podzieliła się swoją opinią na temat braku Dagmary, informuje Pomponik.


W rozmowie z Pomponikiem, Pavlović wyraziła swoje odczucia co do nieobecności Kaźmierskiej. "To już minęło. Ja ani nie odczuwam ulgi, ani nie czułam spiny, po prostu idę dalej" - stwierdziła jurorka. "Jest mi jej szkoda jako człowieka, ale to jej decyzja, taką podjęła i ma prawo do niej."


Jednak Pavlović nie pozostawiła suchej nitki na pierwszym występie bez Dagmary. Jurorka skomentowała ten fakt bez ogródek, krytykując wykonanie przez inne pary. "Nie miałam za bardzo czego oceniać. To mnie rzeczywiście - jako sędziego - lekko denerwowało. Co mam oceniać, jeśli ktoś nie wykonuje minimalnej pracy" - powiedziała zdecydowanie.


Na pytanie o to, czy Dagmara była najgorszą uczestniczką w historii programu, Pavlović odpowiedziała po chwili zastanowienia, że "w sumie tak." Wyjaśniła to swoim zdaniem o nieodpowiedniej różnorodności i jakości wykonywanych tańców przez Kaźmierską.


To też może cię zainteresować: O ciąży trzynastolatki szybko zrobiło się głośno na całym świecie. Ojcem dziecka dziewczynki okazał się jej 10-letni kolega. Czy odbiorą jej dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Taniec z gwiazdami": Awantura w sieci po werdykcie. Padły mocne słowa