65-letni Apoloniusz Tajner zostanie ojcem! Jego partnerka jest młodsza o 36 lat

O rodzinie Apoloniusza Tajnera głośno jest ostatnio głównie z powodu małżeńskich perturbacji jego córki, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Celebrytka przeżywa właśnie bardzo publiczne rozstanie z Michałem Wiśniewskim, więc wsparcie ojca jest jej pewnie bardzo potrzebne.

Niestety, wygląda na to, że 65-letni Apoloniusz sam nie może narzekać na nudę. Były trener reprezentacji polskich skoczków i obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego od ośmiu lat jest związany z młodszą o niemal cztery dekady Izabelą Podolec.

Apoloniusz i Izabela, jak wiele par naszego show biznesu z dużą różnicą wieku, poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Wbrew złośliwcom, sugerującym, że relacja Tajnera i 29-latki nie ma szans na przetrwanie, para nie tylko wciąż jest razem, ale niedługo… ich rodzina się powiększy.

Jak donosi bowiem Super Express, Podolec spodziewa się pierwszego dziecka z Apoloniuszem. Maluch ma przyjść na świat latem tego roku.

Na razie para nie zdradza płci maleństwa. Apoloniusz nie ma w tej kwestii marzeń. Ma już parkę – syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest nawet dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary – donosi usłużnie tabloid.

Ani przyszły tata, ani jego partnerka na razie nie komentują rewelacji gazety.

Jak myślicie, czy 40-letnia Dominika ucieszyła się na wieść o tym, że będzie miała młodszą siostrzyczkę albo braciszka?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

źródło: pudelek.pl

Share