Dagmara Kaźmierska, znana szerzej jako "Królowa życia", zdecydowanie nie zabrała głosu od czasu wybuchu afery wokół jej przeszłości. Serwis Goniec szczegółowo opisał kryminalne aspekty jej życia, które zdawało się, że zostały zapomniane przez publiczność. Te informacje, dotyczące jej zachowań sprzed lat, wywołały falę gniewu i dezaprobaty wśród ludzi.


Polsat natychmiast podjął działania mające na celu "wymazanie" Kaźmierskiej z programów, a niektóre media obiecały zaprzestanie promowania jej jako gwiazdy. Wszystko to skłoniło ludzi do zadania pytania: co na to Dagmara Kaźmierska?


Nagle na jej Instagramie pojawiła się pewna "aktywność". Choć Kaźmierska nie skomentowała szerzej ostatnich doniesień, jej syn Conan opublikował tam zdjęcie, na którym przytula się do matki. W opisie pojawiła się emotka korony, trzymanie kciuków oraz płonące serce. To wygląda na próbę wsparcia w trudnym dla niej momencie, informuje Super Express.


"Moje serce" - odpowiedziała Kaźmierska na ten gest, przekazując dalej zdjęcie z emotikonami. Na razie to jej jedyny komentarz w sprawie. Czy "Królowa życia" zdecyduje się skomentować kontrowersje? Czas pokaże, czy sprawa ucichnie czy też będzie musiała podjąć dalsze kroki.


To też może cię zainteresować: Majówka tuż tuż, a wielu Polaków planuje wypoczynek na łonie natury. Wyszło na jaw, czy w tym roku możemy liczyć na piękną pogodę. Będzie zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maria Luiza z „Sanatorium Miłości” zdumiona tym, co zobaczyła na antenie TVP. Odcinki show ją poraziły. Nie żałuje, że wyjechała z Krynicy wcześniej