Natalia Kukulska, ikona polskiej sceny muzycznej, znana ze swojej wrażliwości i głębokich tekstów, po raz kolejny poruszyła serca fanów. Tym razem artystka podzieliła się wyjątkowo osobistym nagraniem - fragmentem teledysku do piosenki "Ktoś całkiem nowy" z najnowszej płyty "Czułe struny".


Klip, stworzony z archiwalnych nagrań domowych, przedstawia wzruszające sceny z dzieciństwa Anny, córki Natalii, która wkrótce skończy 19 lat. Artystka zabiera widzów w sentymentalną podróż, ukazując pierwsze kroki Ani, jej radość i beztroskę, a także wyjątkową więź z mamą.


"Przeglądanie archiwalnych filmów z 18 lat naszej historii było dla mnie podróżą pełną wzruszeń. Choć filmowo to jest nasza opowieść, myślę, że wiele z was odnajdzie tu cząstkę siebie albo w relacji ze swoją mamą, albo w kontekście własnej córki. Zdecydowanie jest to dla mnie jedna z najpiękniejszych odsłon czułości na tym albumie" - napisała Natalia Kukulska pod postem z fragmentem nagrania.


Teledysk poruszył serca internautów, którzy nie kryją wzruszenia i zachwytu. W komentarzach pod postem artystki można przeczytać:


"Ale chwyta za serce taka dawka miłości i piękna"


"Ale to piękne i wzruszające, oczy nawilżone do granic możliwości. Po naszych dzieciach widać, jak czas szybko przemija i szkoda, że tak szybko. Pozdrawiam serdecznie"


"Wzruszyłam się niesamowicie..."


"Ktoś całkiem nowy" to nie tylko piękny prezent urodzinowy dla córki Natalii, ale również uniwersalna historia o miłości matki i dziecka, która porusza i skłania do refleksji. Teledysk stał się hitem sieci i z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów artystki.


Natalia Kukulska po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale również czułą i wrażliwą osobą, która potrafi dzielić się swoimi emocjami z publicznością.To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska ma poważne problemy. Skandaliczna przeszłość wywróciła jej życie do góry nogami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal wokół przeszłości "Królowej życia". Dagmara Kaźmierska przerywa milczenie