Daniel Martyniuk, syn znanego wokalisty Zenona Martyniuka, podjął odważną decyzję o śpiewaniu klasyki muzycznej na swoim profilu na Instagramie. Jego wykonanie piosenki "Can’t Help Falling in Love" Elvisa Presleya wywołało mieszane reakcje, zwłaszcza wśród ekspertów muzycznych.


Martyniuk, który niedawno ogłosił swoje zainteresowanie muzyką i rozpoczął karierę muzyczną, zaczął od prostych występów, takich jak śpiew z okna jednego z zakopiańskich hoteli czy nagranie teledysku na Malcie. Jednak jego najnowsze działania, w tym publikacja własnego wykonania "Can’t Help Falling in Love", spotkały się z krytycznymi opiniami, informuje Pudelek.


Jedną z osób, które wypowiedziały się na temat Martyniuka, jest Anna Kamieńska, nauczycielka śpiewu prowadząca Akademię Śpiewu. W rozmowie z ShowNews.pl wyraziła swoje obawy co do technicznej jakości wykonania Martyniuka, wskazując na liczne błędy intonacyjne, brak frazowania i płaski dźwięk. Kamieńska zaleciła, aby Martyniuk skoncentrował się na podstawach techniki wokalnej i emocjonalnym wyrazie, zanim podejmie się wykonywania utworów z wyższej półki.


Mimo krytyki, Martyniuk otrzymał również wsparcie od swoich fanów, którzy docenili jego wysiłek i determinację w rozwoju muzycznym. Jego dedykacja piosenki żonie Faustynie, zawarta w poście na Instagramie, zdobyła uznanie za osobisty i wzruszający gest.


To też może cię zainteresować: Nie żyje polska poetka. Przez wiele lat zmagała się z rzadką chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Dowiedziałem się, że jedna z moich córek nie jest moim biologicznym dzieckiem": Nie wiem, jak mam ją teraz traktować