Ziemniaki powinny zostać włożone do buta i pozostać w nim na całą noc. Dają niezwykły efekt

Ziemniaki włożone do butów dają niezwykły efekt, w który wielu osobom, po raz pierwszy stosującym trick, aż ciężko uwierzyć. To wszystko dzięki substancjom zawartym w ziemniakach, które potrafią z butami zdziałać cuda.

Ziemniaki włożone na noc do butów potrafią zdziałać z nimi cuda.

Niewiele osób zna niezwykłe właściwości ziemniaka, który potrafi sprawić, że noszenie butów od teraz będzie dla ich posiadaczy jedynie przyjemnością. Wystarczy zastosować się do poniższych rad.

Ziemniaki powinny zostać włożone do buta i pozostać w nim na całą noc

Ten sposób nie jest zalecany osobom, które noszą obuwie materiałowe. Efekt ten widoczny jest jedynie wtedy, gdy ziemniaki włożone zostaną do buta z nubuku, skóry, weluru i zamszu. Sposób nie zadziała z ziemniakami młodymi, więc najlepiej użyć takich, które leżą w naszej piwniczce od pewnego czasu i są w pełni dojrzałe.

Takie ziemniaki należy włożyć obrane do buta na co najmniej kilka godzin. Zaleca się włożyć je do buta, a następnie pozostawić je w nim na całą noc.

Jednak w jakim celu? Ziemniaki rozciągają buty, a więc jeśli mam buty, które są na nasze stopy nieco za małe, ziemniaki mogą się tutaj sprawdzić bardzo dobrze. Roślina ta jest w stanie rozciągnąć buta w okolicach czubka nawet o 2-3 mm, a w miejscu, gdzie but gniecie najczęściej, czyli w okolicach pięty, około 1-2 mm.

Innym sposobem, który także „króluje” w Internecie, jest zwilżenie butów gorącą parą. Para skutecznie zadziała na rozciągnięcie butów, a następnie, aby nieco utrwalić ten efekt, warto włożyć w miejsca, które chcemy poszerzyć, zwykłą gazetę.

Taką gazetę należy w miejscach strategicznych buta po prostu mocno upchać. Następnego dnia buty powinny być o wiele łatwiejsze do założenia i powinny być o wiele wygodniejsze.

Źródło: Onet

Share