Dawid Kubacki, znany skoczek narciarski, nie próżnuje! Po gruntownej modernizacji swojego domu w Szaflarach, zabrał się za kolejny remont. Tym razem na celownik wziął taras, a w pracach pomaga mu ukochana żona, Marta.


Jeszcze rok temu para przeżyła ogromny dramat. Marta trafiła do szpitala w ciężkim stanie, a lekarze zdiagnozowali u niej paraliż połowy ciała. Na szczęście, dzięki szybkiej akcji i wszczepieniu rozrusznika serca, udało się zażegnać najgorsze, informuje Pomponik.


Marta powoli wraca do zdrowia i z coraz większą energią angażuje się w codzienne życie. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała relację z prac na tarasie, gdzie wraz z mężem wymieniają deski i montują nowe balustrady.


Dawid, dumny ze swojej żony i jej siły ducha, chętnie pomaga jej w remoncie. Choć sam również dba o kondycję i formę, to zdaje sobie sprawę, że Marta wciąż potrzebuje czasu na rekonwalescencję.


Budowa tarasu to dla pary nie tylko remont, ale również symbol powrotu do normalności i wspólnego spędzania czasu. Razem pokonują przeciwności losu i cieszą się każdym dniem.


To też może cię zainteresować: Nie żyje polska poetka. Przez wiele lat zmagała się z rzadką chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Dowiedziałem się, że jedna z moich córek nie jest moim biologicznym dzieckiem": Nie wiem, jak mam ją teraz traktować