Rodzina pięcioraczków z Horyńca, która podbiła serca internautów relacjami z życia w Tajlandii, zaskoczyła fanów niespodziewaną zmianą! Ich dotychczasowy profil na Instagramie "Pięcioraczki z Horyńca" zniknął, ale to nie oznacza końca wirtualnej przygody!


Dla wielu osób obserwujących profil "Pięcioraczki z Horyńca", przeprowadzka rodziny do Tajlandii była niczym reality show. Śledzili z zapartym tchem codzienne perypetie pięcioraczków, ich zabawę, naukę i odkrywanie nowego świata. Profil stał się oknem na egzotyczne życie, budząc zachwyt i inspirując do spełniania marzeń, informuje Super Express.


Niespodziewanie jednak profil zniknął, pozostawiając fanów z niedosytem. Na szczęście to tylko zmiana nazwy! Rodzina Clarke, bo tak brzmi nowa nazwa profilu, kontynuuje dzielenie się swoją rajską codziennością.


Pod nową nazwą "Rodzina Clarke" znajdziecie zdjęcia, filmy i relacje z życia na wyspie Koh Lanta. Pięcioraczki wciąż pływają z delfinami, poznają tajską kuchnię i uczą się nowych rzeczy. Ich uśmiechy i radość zarażają pozytywną energią, a kolorowe zdjęcia budzą tęsknotę za egzotycznymi wakacjami.


Zmiana nazwy profilu to nie tylko metamorfoza wizualna. To również nowy etap w wirtualnej podróży rodziny Clarke. Pod nowym szyldem dzielą się oni jeszcze więcej prywatności, odsłaniając kulisy codziennego życia na rajskiej wyspie.


To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska bez znieczulenia o przykrych sytuacjach z przeszłości. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty. Ta sprawa była dla niej szczególnie bolesna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, jaką emeryturę będzie mieć Gortat. Przerażająca kwota, a on jeszcze narzeka