Zaskakujące pokrewieństwo Jana Kobuszewskiego. Polscy gwiazdorzy to jego rodzina

Po śmierci Jana Kobuszewskiego pojawiła się wzruszająca publikacja w mediach społecznościowych. To dzięki niej dowiedzieliśmy się o jego pokrewieństwie ze sławnymi artystami.

Znany aktor i kabareciarz zmarł w wieku 85 lat. Wszystkim trudno jest pogodzić się z odejściem tak znakomitego artysty.

Zobacz także: MARTYNA WOJCIECHOWSKA SAMA WYCHOWUJE CÓRKĘ. NIE PRZESZKADZA JEJ TO W ZDOBYWANIU ŚWIATA

Zaraz po tym jak świat dowiedział się o śmierci artysty, pojawiły się też informacje o jego rodzinie. Żonie, z którą tworzył rodzinę od 60 lat, jego bliskich przyjaciołach, z którymi współpracował i krewnych. Niewiele wiadomo było o prywatnym życiu artysty, ze sceny odszedł już jakiś czas temu.

Dzięki wpisowi na Instagramie dowiedzieliśmy się, że Kobuszewski był wujem Zosi Zborowskiej. Umieściła ona zdjęcie zmarłego artysty z podpisem „Wujek” i emotikoną w kształcie złamanego serca. Kobuszewski bowiem był wujem jej ojca, Wiktora Zborowskiego.

Zobacz także: TRASA KONCERTOWA ODWOŁANA. ARTYSTA ZAWIÓDŁ SWOICH FANÓW

Wielu internautów było zaskoczonych tak bliskim pokrewieństwem artystów. Jednak w komentarzach skupiono nsię na wyrażeniu żalu i smutku z powodu odejścia tak znakomitego artysty.

– Wyrazy współczucia… zostaje pamięć i na pewno wspaniałe wspomnienia. Życzę sił na ten trudny i smutny czas – pisze internauta.

– Wielki AKTOR Niech w Niebie będzie taki jak tutaj .Wyrazy Szacunku i Współczucia.

– Bardzo to przeżywam. Moje kondolencje Zosiu. Odszedł cudowny Człowiek i Artysta.

– Wielki mistrz komedii, mówiący piękną polszczyzną, bardzo mi przykro.

Źródło: „Pikio.pl”

Share