Wielki hit Lidla. Już 12 października trafi na sklepowe półki

Już po raz 14-ty Lidl rozpocznie sprzedaż tego produktu. Do tej pory cieszył się ogromnym zainteresowaniem, kierownicy Lidla twierdzą, że tak będzie i tym razem.

Każdorazowo kiedy na sklepowe półki Lidla trafia produkt jakiego poszukują konsumenci, do tego w dobrej cenie, a jego pojawienie się poprzedzone jest stosowaną akcją marketingową, w sklepach pojawiają się tłumy. Przewiduje się, że i tym razem będzie podobnie – w przyszłym tygodniu w sklepach będzie można kupić skórzane torebki marki Wittchen.

Zobacz także: ZIMNY FRONT ATMOSFERYCZNY NAPŁYWA DO EUROPY. PIERWSZE MROZY TEJ JESIENI JUŻ W TEN WEEKEND

– Cieszymy się, że już 14. raz z rzędu możemy zaproponować naszym klientom produkty Wittchen, firmy rodzinnej o wieloletniej tradycji. Marka Wittchen doskonale odzwierciedla również podejście Lidla – proponujemy klientom najlepszy jakościowo produkt po przystępnej cenie. Nasza coroczna wspólna oferta zawsze spotyka się z wielkim zainteresowaniem klientów i jesteśmy przekonani, że tak samo będzie również i tym razem – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Wittchen jest polskim producentem galanterii skórzanej. Zawsze gdy produkty Wittchen pojawiały się w sklepach Lidl, budziły ogromne zainteresowanie konsumentów i szybko znikały z półek.

Zobacz także: ŚPISZ W TEJ POZYCJI? MOŻESZ MIEĆ PROBLEMY Z ODDYCHANIEM!

Nowa kolekcja, która będzie dostępna będzie obejmowała ponad 50 wzorów skórzanych torebek, 4 wzory skórzanych plecaków. Cena torebek to 279 zł za sztukę.

Zadbano także o wybór dla mężczyzn. Będą oni mieli wybór wśród listonoszek – około 189 złotych za sztukę oraz aktówek – 279 złotych za sztukę.

Akcja promocyjna rozpocznie się 12 października. Produkty Wittchen dostępne będą tylko w sklepach stacjonarnych.

Źródło: „pikio.pl”

Share