Jak informuje serwis naTemat, TVP wzięło na celownik kolejną osobę związaną z PO. Tym razem chodzi o matkę posła Krzysztofa Brejzy, która została przez redaktorów Telewizji Publicznej wciągnięta w tzw. „aferę hejterską”.

Aleksandra Brejza jest kompozytorką i artystką. Prowadzi zajęcia w Państwowej Szkole Muzycznej w Inowrocławiu oraz na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Z polityką miała na razie tylko tyle wspólnego, że pojawiała się na różnych uroczystościach u boku męża Ryszarda – prezydenta Inowrocławia.

Od pewnego czasu rodzina Brejzów jest jednak celem ataków ze strony dziennikarzy TVP, którzy kreują tzw. aferę hejterską. Według nich, jest w nią wmieszany zarówno wspomniany prezydent Inowrocławia, jak i jego syn, Krzysztof Brejza, poseł PO.

Telewizja Publiczna postanowiła posunąć się o krok dalej i w sprawę wplątała… Aleksandrę Brejzę, matkę posła PO. Według nich, Brejza „ustawiała hejt wobec przeciwników politycznych w sieci”.

Dowodem na to mają być screeny z rozmów, które Aleksandra Brejza prowadziła z była pracownicą ratusza – dziś sympatyzującą z PiS. Dowiadujemy się z nich, że kobieta prosiła… o udział w ankietach internetowych na lokalnym portalu informacyjnym.

„PiS pokazuje swoją propagandową maszyną, że nie ma żadnych granic, nie ma żadnej świętości. To potężna machina, ale my się na pewno nie poddamy i nie ulegniemy. I to mówię nie tylko ja, ale również w imieniu syna i żony” – mówi w rozmowie z naTemat Ryszard Brejza.

Jaki będzie ciąg dalszy afery? Dowiemy się niebawem…

źródło: „natemat.pl”