Tamara Gonzales Perea w końcu zdecydowała się wyjawić, co naprawdę myśli o kontrowersyjnej sytuacji.

Tamara Gonzales Perea razem z Rafałem Maserakiem tworzyła świetną parę, która przez niemal cały czas w programie „Taniec z gwiazdami” prezentowała bardzo wysoki poziom umiejętności. To jednak nie wystarczyło, bowiem nie dotarli oni do finału. Celebrytka w końcu zdecydowała się wyjawić, co naprawdę myśli o kontrowersyjnej sytuacji.

Tamara Gonzales Perea postanowiła odnieść się do ostatniego odcinka programu „Tańca z gwiazdami”. Celebrytka odpadła wtedy z programu, co spowodowane było zbyt małą ilością głosów, które oddali na nią widzowie tanecznego show.

Zamiast Tamary i Rafała w programie w finale zobaczymy Gimpera i Paulinę, którzy zmierzą się z Joanną Mazur i jej partnerem Janem. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się absolutnie nikt. Wiele osób spekulowało, że to właśnie Tamara wystąpi w finale, ponieważ dotychczas prezentowała bardzo wysokie umiejętności taneczne, czego nie można było powiedzieć niestety o Gimperze.

Tamara Gonzales Perea odpadła z programu „Taniec z gwiazdami”

Celebrytka dotychczas nie chciała komentować w mediach swojego rozstania z tanecznym show telewizji Polsat. Widać było, gdy Krzysztof Ibisz czytał wyniki głosowania, że jest jej przykro, że to właśnie teraz będzie musiała pożegnać się z produkcją, ale poza krótkim pożegnaniem nie otrzymaliśmy od niej zbyt wiele informacji.

Teraz Tamara postanowiła jednak oficjalnie na swoich mediach społecznościowych skomentować kontrowersyjny wynik, o co bardzo prosili ją fani. Teraz wszystko w końcu stało się jasne.

Oficjalne oświadczenie Tamary po odpadnięciu z programu

Tamara była wyraźnie zasmucona, gdy gospodarze programu odczytali wyniki głosowania widzów. Postanowiła oficjalnie pożegnać się z programem na swoich mediach społecznościowych, lecz nie zabrakło również wyjątkowo mocnych i dosadnych słów.

– Moja przygoda z „Tańcem z gwiazdami” wczoraj niestety dobiegła końca, ale wiem, że przygoda z tańcem… dopiero się zaczęła! Cenniejsze od głównego trofeum jest właśnie to, że pokonałam swoje słabości i (głęboko w to wierzę) rozpoczęłam kolejny rozdział swojego życia! No, bo czy po tych czterech miesiącach zakochiwania się w tańcu może być inaczej? Na pierwszych treningach wątpiłam, czy w ogóle dam radę nauczyć się podstawowych kroków… ale w takich chwilach przypominam sobie, że jestem wojownikiem. I choć doskonale znam smak przegranej (w końcu to nie mój pierwszy program telewizyjny), to uważam, że najważniejsze jest być sobą do końca i odebrać każdą życiową lekcję z pokorą – nawet kiedy trzeba odejść z placu boju – mogliśmy przeczytać.

Fani pożegnali ją dziękując jej za świetne widowisko, które im zaserwowała.

– Dziękujemy Ci, Tamara. Nie przejmuj się przegraną i tańcz dalej. Masz talent – stwierdza fanka Macademian Girl.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Moja przygoda z @tanieczgwiazdami wczoraj niestety dobiegła końca, ale wiem, że przygoda z tańcem… dopiero się zaczęła!😍💃🏻 Cenniejsze od głównego trofeum jest właśnie to, że pokonałam swoje słabości i (głęboko w to wierzę) rozpoczęłam kolejny rozdział swojego życia! No bo czy po tych czterech miesiącach zakochiwania się w tańcu może być inaczej?😍⁉️ Na pierwszych treningach wątpiłam, czy w ogóle dam radę nauczyć się podstawowych kroków… ale w takich chwilach przypominam sobie, że JESTEM WOJOWNIKIEM💪🏼 I choć doskonale znam smak przegranej (w końcu to nie mój pierwszy program telewizyjny), to uważam że najważniejsze jest być sobą do końca i odebrać każdą życiową lekcję z pokorą – nawet kiedy trzeba odejść z placu boju. ___ Dziękuję przede wszystkim WAM – od początku mnie wspieraliście i motywowaliście, także wtedy, kiedy ja sama nie wierzyłam, że dam radę 🥰💖 Dziękuję @rmaserak za tę drogę do półfinału i wszystkie siódme poty oraz mnóstwo pasji, które wyciskaliśmy z siebie na treningach 🔥🙏🏻 Dziękuję choreografom kreującym nasze taneczne historie za konstruktywną krytykę, ale i dobre słowo: @princekriss, @maciejzakliczynski, @janka_lesar, @katarzyna_mieczkowska, @klaudiaantos – to był przywilej uczyć się od Was 💃🏻🕺🏻 @malwinawedzikowska, @alicjjja i @gosha_wu – bez Was nie byłoby moich scenicznych wcieleń oraz @kaskazurawskamakeup i @zajac_renata_hairstylist dziękuję, że dbałyście o każdy urodowy szczegół👌🏼 Na koniec chciałabym podziękować @voltbyegurrola za pomoc w spełnieniu marzenia o ognistym paso doble, bo ten taniec i choreografię zapamiętam na zawsze 🔥🔥Panowie ruszacie się jeszcze lepiej niż wyglądacie (a to niełatwe🤪) i mam nadzieję, że wybaczycie mi te wszystkie razy, kiedy musieliście kaskadersko łapać mnie w powietrzu @p.roma.v, @tommymoderndancer @daniel.borzewski, @mkuterasinski, amortyzować upadki @maciej_miskiewicz albo… unikać trafienia nogą w głowę @mike_.bro 🤣🙈 Praca z Wami to sama przyjemność, życzę każdej kobiecie, żeby zatańczyła w TAKIM towarzystwie☺️ Nawet, jeśli to ma być ostatni taniec😉 ____ 🤩Przede mną kolejne (mam nadzieję, że także taneczne) projekty! Do zobaczenia! #tanieczgwiazdami

Публикация от Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl)

źródło: pikio.pl

Share