Magda Gessler atakuje Kozidrak. Poszło o Netflixa

Magda Gessler i Beata Kozidrak na wojennym szlaku? Prowadząca „Kuchennych Rewolucji” zszokowała swoich fanów i zdecydowała się na dość nieoczekiwaną krytykę wokalistki Bajmu. Wszystko przez najnowszy klip z udziałem legendarnej piosenkarki.

Magda Gessler w ostrych słowach wypowiedziała się o koleżance z krajowego show-biznesu. Restauratorka, która dotychczas krytykowała wyłącznie nieudolnych restauratorów i słabą kuchnię, zdecydowała się wypowiedzieć o ikonie polskiej muzyki.

Klip Kozidrak, który powstał przy okazji współpracy z platformą streamingową Netflix, przypadł do gustu wielu tysiącom Polaków, ale nie samej Gessler, która także współpracowała z amerykańską firmą.

.

Magda Gessler atakuje Kozidrak. Poszło o Netflixa

Gessler, która przed rokiem podbiła serca Polaków swoją rolą w zapowiedzi kolejnego sezonu serialu „Orange is a new black”, postanowiła skomentować tegoroczną wersję zapowiedzi, w której wystąpiła Beata Kozidrak. Wokalistka Bajm, podobnie jak gwiazda TVN przed rokiem, wcieliła się w rolę więźniarki.

Występ gwiazdy muzyki nie przypadł do gustu restauratorce, która twierdzi, że jej współpraca z Netflixem była po prostu lepsza.

– Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie.[…] Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło – powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z portalem „Przeambitni”

Kozidrak się zrewanżuje?

Sama Beata Kozidrak nie odpowiedziała jeszcze na krytykę ze strony Magdy Gessler. Sama gwiazda TVN-u widocznie nie darzy liderki Bajmu dużym sentymentem, bo jak sama mówi, odrzuciłaby propozycję wspólnego występu w klipie dla Netflixa. Stwierdziła, że charaktery jej i Kozidrak ze sobą nie korespondują, a wszystko przez kwestie mocnego ego, jakie mają obie posiadać

– Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją – ucięła rozmowę z dziennikarzem Gessler.

Zdaniem wielu fanów polskich gwiazd to początek naprawdę wielkiej i emocjonującej wojny, wszyscy jednak wciąż czekają na odpowiedź gwiazdy estrady.

źródło: pikio.pl

Share