#gesslerchallenge. W ślady popularnej restauratorki postanowiła pójść Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się podjąć wyzwanie Magdy Gessler i wspólnie ze znajomymi zatańczyła. Nagranie zamieściła na Instagramie.

Na początku sierpnia internauci w mediach społecznościowych Lary Gessler mogli zobaczyć, jak ta tańczy wspólnie z matką Magdą Gessler i jej partnerem Waldemarem Kozerawskim. Krótkie nagranie rozbawiło internautów, zwracali oni także uwagę na „pozytywną energię”, która aż biła od tańczących. Niektórzy z nich zaczęli naśladować Gessler.

Teraz w ślady popularnej restauratorki postanowiła pójść Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak tańczy wspólnie ze znajomymi. Opatrzyła je krótkim komentarzem: #gesslerchallenge. I życzyła obserwującym ją miłego dnia.

Reakcja fanów aktorki? Pozytywna. W komentarzach możemy przeczytać: „No to jest czad!”; „Ale jazda 🙂 fajnie tam macie :)”; „Też tak chcę”.

W lipcu Barbara Kurdej-Szatan zakończyła współpracę z TVP. W rozmowie z „Party” przyznała wówczas, że jest jej zwyczajnie przykro z powodu zwolnienia. To bowiem miało odbyć się w atmosferze lekceważenia jednej z głównych gwiazd TVP.

– Jestem bardzo emocjonalna, przywiązuję się do ludzi, sytuacji, tego, co robię. Dlatego dość trudno było mi przywyknąć do myśli, że muszę się pożegnać z programami – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

źródło: natemat.pl

Share