„Big Brother” trwa tydzień, a już drugi uczestnik chce opuścić program. „Szkoda mi czasu, który tutaj marnuję”

„Big Brother”. Marlena chce odejść z programu. Uważa, że marnuje czas i chce opuścić dom Wielkiego Brata w poniedziałek.

.

Tydzień temu ruszyła nowa edycja programu „Big Brother”. W domu Wielkiego Brata zamieszkało 16 osób. Już po kilku dniach jeden z uczestników zrezygnował z udziału w show. Daniel tłumaczył, że „się dusi” i „brakuje mu przestrzeni”. Teraz okazuje się, że kolejna uczestniczka chce iść w jego ślady.

„Big Brother”. Marlena chce odejść z programu

Jeszcze przed jego wyjściem w sobotę, Marlena poinformowała kolegów, że również chce zrezygnować. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że marnuje czas. Uczestniczka wcześniej mówiła też o tym, że tęskni za dziećmi. Głośno też narzekała na panującą w domu Wielkiego Brata nudę i złą organizację.

Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Jest mi szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję – powiedziała w rozmowie z innym uczestnikiem, Łukaszem Darłakiem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Marlena 👀 #bigbrothertvn7 #tvn7 #bbtvn7 #tvn7 #bigbrotherpolska #bigbrother #bigbrother2019 #BB

Публикация от Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Niestety, nie ona jedna zwróciła uwagę na brak pomysłu na show. Maciek stwierdził, że gdyby to on był producentem programu, „wyciskałby z niego wszystko jak wodę ze szmatki”. Inny uczestnik skomentował natomiast, że:

Ktoś tam powinien stracić pracę – uznał Tomek.

 

Jednak to nie wszystko! Chęć odejścia zgłosiła też Natalia, która jest nominowana w tym tygodniu. Jak to się skończy? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach. W niedziele emitowany jest przez TVN (godz. 20:00) program na żywo. Okaże się w nim, kto z nominowanych opuści program. Myślicie, że jeśli decyzją widzów odejdzie Maciek, to Natalia nie zmieni swojego zdania?

źródło: plotek.pl

Share