Czy ona słyszy, co mówi? Beata Szydło pogrąża się w programie na żywo

Beata Szydło zdążyła już zasłynąć z cierpliwych, merytorycznych wypowiedzi, nawet podczas rozmowy o rzeczach trudnych. Jednak tym razem – jak się wydaje – sama nie zdała sobie sprawy z tego, co wypowiedziała. W ocenie mediów, była premier doszczętnie się pogrążyła.

Beata Szydło znów, jak cztery lata temu jeździ po Polsce, spotykając się z wyborcami, wzbudzając zainteresowanie mediów swoim stylem i wypowiedziami. Nie stroni także od mediów, gdzie regularnie odpowiada na pytania dotyczące Parlamentu Europejskiego oraz zbliżających się wyborów i programu 500 plus. Jednak tym razem najwidoczniej sama nie zauważyła, co skryło się za wypowiedzianymi przez nią słowami.

.

Podczas jednego z wywiadów wicepremier Beata Szydło powiedziała rzecz kuriozalną, która natychmiast została podchwycona przez internautów i dziennikarzy. Jak powiedziała, nie darzy zaufaniem prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego, Sławomira Broniarza, gdyż jest on czynnym politykiem. Tylko czy to oznacza, ze wicepremier nie ufa sama sobie?

Beata Szydło: „nie ufam politykowi”

Podczas rozmowy Beata Szydło została zapytana o strajk nauczycieli. Jej odpowiedź szokuje.

– Czekamy na uzgodnienie stanowisk central związkowych. Ze strony rządu padły różne pytania dotyczące podwyżki, ale były różnice zdań. Najważniejszą sprawą jest, aby wyłączyć z negocjacji uczniów. Najważniejszą sprawą są egzaminy, które odbędą się zgodnie z planem.

Apelujemy do nauczycieli, ab nie strajkowali w czasie egzaminów, bo to uderzenie w uczniów – powiedziała wiceminister, cytowana przez portal „wPolityce”.

Następnie, w kierunku redaktora radiowej Jedynki, który był jej rozmówcą dodała:

– Mam ograniczone zaufanie do przewodniczącego, bo jest czynnym politykiem. Przyświecają mu intencje polityczne – powiedziała była premier.

Nie umknęło to uwadze internautów. Pojawiają się pytania, czy w takim razie wicepremier Beata Szydło nie ufa również sobie? W końcu sama jest czynnym politykiem, tak samo jak wiele osób z którymi pracuje.

Źródło: pikio.pl

Share