Aż nas poderwało z foteli. Miliony widzów usłyszały najgorsze słowa o Gimperze na wizji TzG.

Taniec z gwiazdami. Wielki finał programu, podczas którego o główną nagrodę walczą Joanna Mazur i Gimper, zgromadził milionową publiczność przed telewizorami. Po swoim pierwszym tańcu popularny youtuber usłyszał słowa, które musiały go zaboleć.

„Taniec z gwiazdami” po raz kolejny wywołał spore kontrowersje wśród widzów produkcji. Wielki finał wywołuje skrajne emocje, co widać po zestresowanych uczestnikach, którzy starają się na parkiecie dać z siebie wszystko.

Gimper zatańczył już swój pierwszy taniec, który niestety nie spodobał się jurorom. Bardzo gorzko ocenili jego umiejętności. Z pewnością nie spodziewał się takich reakcji z ich strony.

„Taniec z gwiazdami” szokuje. Podczas wielkiego finału doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji

Tomasz „Gimper” Działowy w tej chwili według statystyk programu ma 51% szans na to, aby zwyciężyć finał tegorocznej edycji „Tańca z gwiazdami”. Głosy zawdzięcza internautom – fanom twórczości celebryty, którzy licznie wysyłają na niego swoje sms-y.

Gimper nieoczekiwanie doszedł na sam szczyt, czego nikt się nie spodziewał, bowiem większość użytkowników sieci twierdziło, że youtuber odpadnie bardzo wcześnie. Nie prezentował zbyt wysokich umiejętności. Nie widać było, aby celebryta robił wyraźny progres z odcinka na odcinek. Swojego oburzenia internauci nie kryli szczególnie w momencie, gdy w walce o półfinał z Gimperem przegrała Tamara Gonzalez-Perea, która zdaniem wielu powinna pojawić się w finale zamiast Gimpera.

Pierwszy taniec Gimpera w finale nie należał do najlepszych

Pierwszy taniec celebryty w odcinku finałowym bardzo ostro oceniony został przez Ivonę Pavlović, która znana jest ze swojego ciętego języka, a także szczerości, która potrafi zaboleć każdego. Po występie Gimpera stwierdziła, że jego występ był bardzo słaby.

Wszyscy zatańczyli od Ciebie lepiej. No… może poza jednym wyjątkiem – powiedziała jurorka.

To musiało zaboleć Gimpera, choć nie dał po sobie tego poznać. W końcu został porównany wprost do Justyny Żyły, a była to, zdaniem internautów i jurorów, najgorsza uczestniczka wszystkich edycji programu. Zdaniem Ivony jest on od niej niewiele lepszy, co było stwierdzeniem z pewnością druzgocącym. Słowa skierowane w stronę Gimpera były najostrzejszymi, jakie usłyszymy dzisiaj w programie.

W Internecie użytkownicy sieci bronią youtubera twierdząc, że prezentuje wysoki poziom. W końcu nie bez przyczyny znalazł się w programie.

Przecież dobrze tańczy. Dajcie mu spokój – czytamy komentarz fanki twórczości młodego vlogera.

źródło: pikio.pl

Share