Stresujący okres w życiu Edyty Górniak

W ostatnich miesiącach poprzedniego roku Edyta Górniak nie mogła narzekać na brak pracy. Sławna piosenkarka nie tylko dawała koncerty, ale również uczestniczyła w programie „My Way”, gdzie była przygotowywana przez specjalistów do egzaminu na prawo jazdy.

Ponadto gwiazda znalazła również czas na nagranie dwóch singli i występy w festiwalach telewizyjnych. Pojawiła się m.in. na sylwestrowym koncercie TVN, na którym zaśpiewała kultowe hity.

Przez nadmiar zobowiązań i zmartwień Edyta nie miała czasu na wypoczynek i regenerację, dlatego postanowiła, że nowy rok zacznie z przytupem i w końcu wybierze się na zasłużone wakacje. Widoki, które otaczają ją każdego dnia, naprawdę robią wrażenie!

Edyta Górniak wybrała się na wymarzony urlop

Gwiazda wybrała się do niezwykle uroczego miejsca. Przebywa obecnie w słonecznym zakątku Azji. Widać, że czerpie dużą satysfakcję ze swojego wyjazdu, a piękne widoki, które jej towarzyszą, pomagają tylko w „ładowaniu baterii”.

Edyta pochwaliła się swoim wyjazdem w mediach społecznościowych i dodała kilka zdjęć ze swoich rajskich wakacji. Sławnej piosenkarce współtowarzyszy jej najbliższa przyjaciółka.

View this post on Instagram

♥️ time to reset & recharge #wakacje

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

-„Czas na zresetowanie i naładowanie”- napisała pod postem piosenkarka.

Gwiazda dodała także nagranie, na którym wypoczywa na plaży w cieniu drzew. Wśród takich widoków do szczęścia już naprawdę nic nie potrzeba. Wszystko wskazuje na to, że Edyta naprawdę potrzebowała chwili tylko dla siebie, z dala od pracy i obowiązków.

View this post on Instagram

Pod presją czasu, oczekiwań i własnych ambicji żyjemy dziś w nieustającym hałasie i chaosie. Codziennie dźwigamy dużą lub gigantyczną dawkę strachu, stresu lub smutku. Do tego brak snu brak ruchu i brak dobrej diety. I dziesiątki obowiązków i tyle samo konfiguracji emocji międzyludzkich = wycieńczenie❗️ Energetyczne emocjonalne fizyczne. Jak mamy mądrze planować nasze życie i mieć przejrzyste spojrzenie, będąc tak przygniecionym ? I gdzie w tym wszystkim miejsce na marzenia ?? Jak uspokoić te oszalałe myśli ? W ciszy toczysz dziś największą batalię - zwolnij! Zwolnij oddech. Zwolnij myśli! Przestań myśleć. Jedz spokojnie. Nie mów kiedy jesz. Nie rozglądaj się nerwowo. Nie patrz w telefon. Patrz w niebo. Przez kilka chwil nie rób nic. Bądź sam ze sobą. W ciszy🙏🙏🙏 A może już boimy się ciszy .. (?)

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

-„Pod presją czasu, oczekiwań i własnych ambicji żyjemy dziś w nieustającym hałasie i chaosie. Codziennie dźwigamy dużą lub gigantyczną dawkę strachu, stresu lub smutku (…) W ciszy toczysz dziś największą batalię – zwolnij!”- apelowała do fanów gwiazda.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Edycie udanych wakacji i szybkiej regeneracji.

Przypomnij sobie o… JACEK NIE MIAŁ WYBORU. DAGMARA POSTAWIŁA TWARDE WARUNKI

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KAMMEL OPUBLIKOWAŁ UROCZE ZDJĘCIE. POZUJE NA NIM ZE SWOJĄ PARTNERKĄ