Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, w których nie stroni od publikowania prywatnych informacji. W końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania. Najważniejsza jest dla niej rodzina, dla której gotowa jest na wiele poświęceń.

W programie można zobaczyć, jak wygląda codzienne życie celebrytki. Dagmara pokazuje jakie ma relacje z synem Conanem oraz przyjaciółmi Jackiem i Edytą. Tym razem to właśnie przyjaciel Dagmary musiał ulec jej wpływowi.

Dagmara Kaźmierska bardzo ceni sobie przyjaźń, która łączy ją z Jackiem. Niestety jego przeszłość pokazuje, że tryb życia jaki mężczyzna prowadził, może doprowadzić do tragedii. Kobieta czuła, że podejmuje właściwy krok.

Bohaterka „Królowych życia” jasno przedstawiła przyjacielowi sytuację. Jeśli nie zgodzi się na zabieg, kategorycznie zerwie znajomość z nim. Nie pozostawiła mu żadnego wyboru.

Problemem z jakim boryka się Jacek jest choroba alkoholowa. Ponieważ dotychczasowe rozmowy nie przynosiły zamierzonych efektów, Dagmara postanowiła, że Jacek powinien mieć „wszywkę”.

W jednym z odcinków programu przyjaciele udają się do lekarza, który miał wykonać zabieg. W trakcie długiej rozmowy Jacek ostatecznie decyduje się na zabieg. Jednak po wyjściu z gabinetu nie pozostawia suchej nitki na swojej przyjaciółce.

- Zawsze robi to, co ja mu każę. Dopiero po chwili, bo czasem on trybi jak diesel w zimie, dopiero zatrybi po chwili, co on zrobił i jest tak rozdarty – tłumaczyła Dagmara.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA