W ostatnich miesiącach 2019 roku Edyta Górniak bez wątpienia była bardzo zapracowana. Gwiazda nie tylko dawała koncerty, ale także brała udział w nagraniach programu „My Way” i wyczerpujących przygotowaniach do egzaminu na prawo jazdy.

W tym czasie piosenkarka zdążyła znaleźć jeszcze czas na wydanie dwóch singli i udział w festiwalach telewizyjnych. Pojawiła się m.in. na sylwestrowym koncercie TVN, na którym zaśpiewała kultowe hity.

Niestety miesiące wytężonej pracy nie pozostały bez wpływu na stan zdrowia Edyty Górniak. 48-letnia gwiazda w natłoku pracy zapomniała bowiem o jedzeniu. Jej bliska znajoma zdradziła mediom, że celebrytka zupełnie straciła apetyt.

Nadmiar zobowiązań i zmartwień gwiazdy znalazł wyraz w jej rozpaczliwych wpisach na Instagramie. Wygląda na to, że Edyta Górniak uświadomiła sobie, iż wzięła na siebie zbyt wiele:

Pod presją czasu, oczekiwań i własnych ambicji żyjemy dziś w nieustającym hałasie i chaosie. Codziennie dźwigamy dużą lub gigantyczną dawkę strachu, stresu lub smutku. Do tego brak snu brak ruchu i brak dobrej diety. I dziesiątki obowiązków i tyle samo konfiguracji emocji międzyludzkich = wycieńczenie❗️ Energetyczne emocjonalne fizyczne. Jak mamy mądrze planować nasze życie i mieć przejrzyste spojrzenie, będąc tak przygniecionym ? I gdzie w tym wszystkim miejsce na marzenia ?? Jak uspokoić te oszalałe myśli?

W ciągu ostatnich miesięcy gwiazda schudła aż 11 kilogramów. Ta metamorfoza nie uszła uwadze jej fanów. Wprost oszaleli z niepokoju o stan zdrowia Edyty Górniak! Nagła utrata wagi zwróciła również uwagę najbliższych. To właśnie oni namówili gwiazdę, by nieco zwolniła i odpoczęła:

Po rozmowie z nimi Edyta uznała, że musi porządnie odpocząć. Kupiła więc bilet do ukochanej Tajlandii i pojechała naładować baterie. Ma nadzieję, że szybko nabierze sił, bo w roku 2020 ma zaplanowane obchody 30-lecia swojej pracy artystycznej.

Wszystko wygląda na to, że teraz Edyta Górniak zamierza nieco zwolnić tempo. Na swoim Instagramie zamieściła wskazówki dla osób, które tak jak ona borykają się ostatnio z dużą ilością stresujących sytuacji:

Przestań myśleć. Jedz spokojnie. Nie mów kiedy jesz. Nie rozglądaj się nerwowo. Nie patrz w telefon. Patrz w niebo. Przez kilka chwil nie rób nic. Bądź sam ze sobą. W ciszy🙏🙏🙏

View this post on Instagram

Pod presją czasu, oczekiwań i własnych ambicji żyjemy dziś w nieustającym hałasie i chaosie. Codziennie dźwigamy dużą lub gigantyczną dawkę strachu, stresu lub smutku. Do tego brak snu brak ruchu i brak dobrej diety. I dziesiątki obowiązków i tyle samo konfiguracji emocji międzyludzkich = wycieńczenie❗️ Energetyczne emocjonalne fizyczne. Jak mamy mądrze planować nasze życie i mieć przejrzyste spojrzenie, będąc tak przygniecionym ? I gdzie w tym wszystkim miejsce na marzenia ?? Jak uspokoić te oszalałe myśli ? W ciszy toczysz dziś największą batalię - zwolnij! Zwolnij oddech. Zwolnij myśli! Przestań myśleć. Jedz spokojnie. Nie mów kiedy jesz. Nie rozglądaj się nerwowo. Nie patrz w telefon. Patrz w niebo. Przez kilka chwil nie rób nic. Bądź sam ze sobą. W ciszy🙏🙏🙏 A może już boimy się ciszy .. (?)

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... POLICJA ZATRZYMAŁA EDYTĘ GÓRNIAK. CO SIĘ DZIEJE W ŻYCIU POLSKIEJ DIWY [WIDEO]

Warto sobie przypomnieć... EDYTA GÓRNIAK WSTYDZI SIĘ ZDJĘCIA W PRAWIE JAZDY. NIE UDAŁO JEJ SIĘ GO UKRYĆ [FOTO]

Portal "Życie" informował także o... ROKSANA WĘGIEL NAGLE POSTANOWIŁA ZAWIESIĆ KARIERĘ. WSZYSTKO Z POWODÓW RODZINNYCH