Piosenkarka postanowiła zmienić swoje życie i w wieku 47 lat uzyskać prawo jazdy. Droga Edyty Górniak do zdobycia upragnionego „prawka” nie była łatwa. Kurs kosztował diwę wiele stresu, wysiłku i czasu. Przed testem teoretycznym na trzy dni zaszyła się ze swoim instruktorem w zacisznym miejscu. Podobno od rana do wieczora rozwiązywali testy egzaminacyjne.

Niestety nie pomogło to Edycie Górniak w zdaniu egzaminu teoretycznego. Piosenkarka oblała pierwszą próbę. Do pozytywnego wyniku zabrakło jej czterech punktów. Nie udało się również drugie podejście.

Na szczęście za trzecim razem Edyta Górniak zdobyła odpowiednią liczbę punktów, by zdać egzamin teoretyczny. To otworzyło jej drogę do egzaminu praktycznego.

18 grudnia został wyemitowany finałowy odcinek „My Way”, w którym zobaczyliśmy jak Edyta Górniak zdaje egzamin praktyczny i staje się szczęśliwą posiadaczką dokumentu. Dostępne jest też nagranie, na którym możemy zobaczyć fragment pierwszej kontroli drogowej piosenkarki.

Pierwsza styczność Edyty Górniak z drogówką po odebraniu prawa jazdy miała w trakcie jej samodzielnej podróży do Krakowa. Bowiem właśnie od Małopolski diwa zaczęła swoją zimową trasę koncertową. W aucie towarzyszyli jej instruktorzy z programu, czyli Dawid i Kamil.

Podróż została zakłócona poprzez kontrolę drogową. Funkcjonariusze dopełnili wszystkich wymaganych formalności. Nie pominęli też badania trzeźwości. Nieco zdziwiona Edyta Górniak po raz pierwszy musiała dmuchać w „balonik”.

Na szczęście pierwsza kontrola drogowa piosenkarki zakończyła się pozytywnie, a Edyta Górniak mogła szybko ruszyć w dalszą trasę jako pełnoprawny kierowca.

Przypomnij sobie o… EDYTA GÓRNIAK FLIRTUJE Z INSTRUKTOREM W PROGRAMIE "MY WAY". BYŁO O KROK ZA DALEKO

Jak informowal portal Zycie: DODA OBEJRZAŁA ZMAGANIA EDYTY GÓRNIAK W PROGRAMIE "MY WAY". CO SĄDZI NA TEMAT SHOW? GWIAZDA NIE SZCZĘDZIŁA SŁÓW

Portal Zycie pisal równiez o… UCZESTNICZKA „TOP MODEL” DEMASKUJE GWIAZDY. KTÓRE Z NICH NOSZĄ NATURALNE FUTRA