Doda postanowiła wypowiedzieć się o programie "My Way", w którym wystąpiła Edyta Górniak. Obie wokalistki nie przepadają za sobą i starają się unikać swojego towarzystwa. Jakie Doda ma zdanie na temat najnowszego show? Piosenkarka nie szczędziła Edycie gorzkich słów...

Dorota Rabczewska wypowiada się o programie "My Way" z Edytą Górniak

Dorota Rabczewska zdradziła w rozmowie z "Party", że obejrzała najnowszy program "My Way" z Edytą Górniak. W show przedstawione są zmagania wokalistki w walce o zdobycie prawa jazdy.

Przypominamy, że kilkanaście lat temu w 2007 roku emitowany był program "Jazda z Dodą". Pokazano w nim, jak Doda przechodzi poszczególne etapy nauki jazdy samochodem. Dorota nie szczędziła ostrych słów o Edycie.

"Obejrzałam 2 odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd biorąc udział w tym programie. Nie dlatego, że on sam w sobie jest zły, ale zrobiła to czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy - po prostu totalnie się ośmieszyła" - stwierdziła piosenkarka.

Co najbardziej nie spodobało się Dodzie w programie "My Way"?

Zapytana o to, czym konkretnie Edyta Górniak ośmieszyła się w programie Doda bez namysłu odpowiada, że chodzi o infantylność rywalki. Twierdzi, że nie podeszła do tego zbyt poważnie i wielokrotnie naraziła szkoleniowca na poważne konsekwencje zawodowe i prawne.

"To wcale nie jest zabawne. Mój kurs zupełnie inaczej wyglądał. Wszystkich kursy zupełnie inaczej wyglądają." - powiedziała Doda w rozmowie z Party.

Po chwili dodaje:

"Mnie osobiście najbardziej razi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jeździ po tym Krupie (...) To już jest męczące!"

Ciekawe co na to sama Edyta Górniak...

Może zainteresuje Cię to: DODA BĘDZIE NOSIĆ APARAT NA ZĘBY. JAK TERAZ WYGLĄDA PIOSENKARKA

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK PRZEŁAMUJE BARIERY. PUBLICZNIE PODJĘŁA KURS PRAWA JAZDY

Portal "Życie" poleca: CZY SANDRA KUBICKA ZOSTANIE NOWĄ GWIAZDĄ TELEWIZJI? JUŻ PADŁY PIERWSZE PROPOZYCJE PRACY