Nie jest nowością, że na zdjęciach do dokumentów nie wychodzi się dobrze i z reguły nie chce się nimi chwalić. Wspólną cechą takich fotografii jest to, że zazwyczaj nie przypomina się tam samych siebie. Przez to mogą się stać obiektem żartów. Edyta Górniak doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego postanowiła nie pokazywać swojego zdjęcia w prawie jazdy.

Ostatni odcinek programu „My Way”, w którym widzowie mogli obserwować jej zmagania związane z chęcią zdobycia prawa jazdy, został wyemitowany na antenie stacji TVN 18 grudnia.

W finałowym odcinku Edyta Górniak pojawiła się w WORDzie w Poznaniu. Czekało ją jeszcze zmierzenie się z egzaminem praktycznym z jazdy samochodem.

Egzaminator zaprosił Edytę na plac manewrowy, gdzie rozpoczął się egzamin. Przeprowadzony został poza kamerami oraz bez żadnego udziału instruktorów jazdy Edyty Górniak. Udało jej się zdać za pierwszym razem.

Jako pierwszy o tym fakcie dowiedział się syn gwiazdy, Allan Krupa.

„Trochę żałuję, że zrobiła to pierwsza, przede mną. Przeszła trochę w trakcie tego programu. Jestem szczęśliwy” – mówił o prawie jazdy swojej mamy.

Edyta Górniak musiała poczekać dwa tygodnie, by móc odebrać dokument. Gdy otrzymała prawo jazdy, bardzo mocno próbowała ukryć zdjęcie, które na nim widniało. Nie udało jej się to – kamerzyści postarali się o to, by widzowie mogli zobaczyć jej zdjęcie do prawa jazdy.

Jej pierwszą trasą był wyjazd na koncert akustyczny do Krakowa. Zabrała ze sobą instruktorów, którzy uczyli ją jeździć, jednak teraz to ona była już pełnoprawnym kierowcą i prowadziła samochód w długiej trasie.

Edyta Górniak mogła liczyć na dodatkowe atrakcje podczas tej podróży – zatrzymała ją policja. Była to jednak tylko rutynowa kontrola połączona z kontrolą trzeźwości. Po wszystkim ruszyła w dalszą część trasy.

Przypomnij sobie o… DODA WYMYŚLIŁA IMIĘ DLA DZIECKA MAJDANÓW. CZY RADEK MA SŁABOŚĆ DO BYŁEJ ŻONY

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK JUŻ POJAWIA SIĘ PUBLICZNIE. Z KIM SPĘDZIŁA WCZORAJSZY WIECZÓR [ZDJĘCIA]

Portal Życie pisał również o… OJCIEC MAŁGORZATY ROZENEK KOMENTUJE DONIESIENIA O CIĄŻY. MĘŻCZYZNA ZDRADZA, CO MYŚLI O RADKU MAJDANIE