Edyta Górniak to gwiazda, która w polskim show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Jest w nim obecna od lat i wie, jak się zachowywać, by wzbudzić zainteresowanie mediów oraz obserwatorów.

Udało jej się to zrobić również w programie „My Way”, w którym swoimi niekiedy panicznymi reakcjami potrafiła zaciekawić, a czasem także rozbawić widzów. Dodatkowo zainteresowanie programem podsyciły plotki o romansie Górniak z instruktorem jazdy.

Teraz dodała na Instagramie zdjęcie. Jest ono czarno-białe, wykonane w łóżkowej scenerii. Edyta stoi jedną stopą na łóżku, z boku można zauważyć źródło padającego na nią światła oraz małą szafkę nocną.

Głównym punktem całej scenerii jest sama gwiazda, Edyta Górniak. Gwiazda ma na sobie błyszczącą kolię i ręcznik, który przytrzymuje na wysokości biustu. Jedynym ubraniem, jakie założyła, są ciemne majtki. Gwiazda na zdjęciu przybrała wypiętą pozę i rozchyliła usta, tak, by na jej twarzy pojawił się zmysłowy grymas. Fotografia została wykonana we wrocławskim hotelu.

Większość osób jest wprost zachwycona zdjęciem, które dodała Edyta Górniak. Pojawia się sporo komentarzy chwalących urodę czy talent gwiazdy, a także pytania o nowe piosenki.

„Czekam, na nowe utwory, teledyski i wiele światowych płyt. Na płytę w USA, czuję że tak będzie i tego życzę z całego serca” (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisał jeden z fanów piosenkarki.

Nie wszyscy jednak zachwycają się nowym zdjęciem gwiazdy w sypialni. Niektórzy postanowili wykorzystać sekcję komentarzy do skrytykowania zachowania Edyty Górniak.

„Jesteś piękna masz najlepszy głos w Polsce ale dla mnie i dla wielu innych osób jesteś fałszywa, kiedyś Cie lubiałem bardziej a teraz aby tu jestem bo masz wokal super. W ostatnim czasie pokazałaś jaka jesteś dziecinna, zakłamana itd... Ogarnij sie Edyta w tym wieku takie zachowania to chyba nie są już do przyjęcia” (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisał jeden z fanów, na co Edyta odpisała tylko „dzięki dzięki”.

Nowe zdjęcie Górniak jest zachętą do odsłuchania jej nowej piosenki.

Przypomnij sobie o… KSIĘŻNA KATE UJAWNIŁA PIERWSZE SŁOWA NAJMŁODSZEGO SYNKA. NIKT BY NIE WPADŁ, CO POWIEDZIAŁ MALUCH

Jak informował portal Życie: MARGARET NIESPODZIEWANIE ODWOŁUJE NAJWAŻNIEJSZY WYSTĘP W ROKU. CZY TO PRZEZ PROBLEMY ZE ZDROWIEM

Portal Życie pisał również o… ANNA GUZIK ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY SWOJEGO MAŁŻEŃSTWA. "SILNA KOBIETA, JAK JA, POTRZEBUJE NAPRAWDĘ SILNEGO MĘŻCZYZNY"